reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy tak czy nie?

Dołączył(a)
4 Styczeń 2019
Postów
3
Nie wiem czy ufać tanim testom ciążowym z Chin, takowym wykonałam test zrana.
26 dc a cykle mam 28-30 dni niby objawy ciąży są ale nigdy mi żaden test tak wcześniej nie wyszedł
C27EE447-D32A-4137-A1D2-CED0E1BBFA50.jpeg
 
reklama
Rozwiązanie
To po takim czasie test powinien już wyjść z bordową kreską. Zrób dla pewności betę a jak będzie negatywna to do lekarza.
Nie koniecznie 🙈 we wczesniekszych ciazach niektore testy wychodzily negatywne lub malo widoczne, a bylam w 6 tygodniu- ciaza potwoerdzona przez lekarza. Nie ma na to reguly, kazda jest inna i kazda ma inny organizm. Bete dzis zrobilam ale wynil bede miala dopiero jutro popoludniu 🙈
Ja miałam takie zwykłe paski ciążowe w gratisie razem z testami owulacyjnymi z Allegro a cykle mam 28 dniowe i na nich cień cienia wyszedł 5 dni przed terminem okresu. Zrobilam jeszcze rano i poleciałam do apteki po zwykły a na nim też wyszła jasna kreska ale byłam pewniejsza z tymi aptecznymi. Po 2 dniach powtórzyłam i była już ciemniejsza. Więc mnie na przykład nie zawiodły
 
ja zamawiałam też z allegro, ciążowe były w gratisie do owulacyjnych, testowałam jakoś dzień po @, nie zawiódł mnie, wcześniej miliony robiłam i nic nie było, myślę że coś tam się wykluwa w środku! :)
 

Załączniki

  • 20180805_085041.jpg
    20180805_085041.jpg
    415,6 KB · Wyświetleń: 3 996
reklama
reklama
A któraś z was miała może w druga stronę? Dwa dni po terminie @ ,test negatywny, a objawów jak na zbliżający się @ tez nie ma czyli ani w ta ani w ta.. kiedys słyszałam ze dziewczyna przez tydzień po terminie @ dopiero zobaczyła postawny test! To możliwe?
 
Do góry