reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy.

reklama
aaaa zapomniałam dodac że za to testy owulacyjne wychodziły mi pozytywne już na 7 dni przed miesiączką... gdy byłam.w ciąży...
 
reklama
Nie ma znaczenia ile jest się przed miesiączką tylko ile dni jest się po owulacji, o ile jest możliwość określenia dnia owulacji.
pisze to zakładając, że każdy wie kiedy była owulacja ;) ale faktycznie nie jest to norma...
W każdym razie u mnie 10 dni po monitorowanej dzień po dniu owulacji były pozytywne testy owulacyjne, a 11 dni po owu cien cienia na teście ciążowym :)
 
Do góry