reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy.

reklama
No to dla mnie jest pozytywny. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żadne "przebijanie kreski". Zawsze jak
No to dla mnie jest pozytywny. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żadne "przebijanie kreski". Zawsze jak był negatywny to było po prostu bialy
Mi właśnie tez zawsze wychodziły białe, a teraz wyszły mi takie baaardzo blade kreski na trzech testach różnych oczywiście :)
No nic umówiłam się do lekarza i zrobie krew i będę mieć pewność :)
 
Mi właśnie tez zawsze wychodziły białe, a teraz wyszły mi takie baaardzo blade kreski na trzech testach różnych oczywiście :)
No nic umówiłam się do lekarza i zrobie krew i będę mieć pewność :)
Tym bardziej jest to dziwne, że na trzech różnych się coś takiego pojawia. A na lekarza nie za wcześnie? Krew warto zbadać. 😊
 
Tym bardziej jest to dziwne, że na trzech różnych się coś takiego pojawia. A na lekarza nie za wcześnie? Krew warto zbadać.
Tym bardziej jest to dziwne, że na trzech różnych się coś takiego pojawia. A na lekarza nie za wcześnie? Krew warto zbadać. 😊
Jutro sobie właśnie pobiorę, a do lekarza się i tam umówiłam bo nawet jeśli to nie ciąża to skontroluje te plamienia 🙂
 
reklama
Do góry