reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy.

W którym dniu cyklu lub ile dni bo owulacji wyszedł wam pozytywny test ciążowy? Jestem siedem dni przed miesiączką I nie mogę się powstrzymać.
To zależy czy wiesz kiedy mogła wystąpić owulacja. U mnie przy nieregularnych cyklach pozytywny test wyszedł dopiero w 42 dc (wcześniej robiony w 35- negatyw)😊
 
reklama
4dni przed miesiączką. U mnie to było 11dzien po domniemanej owu, bo nie miałam monitoring. Mierzyłam temp. Więc miej więcej wiedziałam. Cień cienia. Popołudniu test z krwi wykazał już 48 :)
U mnie fajnie sprawdziły się testy z Rossmana fac.elle. 10ml. On mi pokazywał kreseczkę, a inny nie. Później jeszcze zrobilam dwa 🙈
Właśnie zaopatrzyłam się w dwa testy z facelle. Zostało mi 6 dni do @ I nie mogę się doczekać.
 
Powiem szczerze, że to jest taki cień, że nie da się to zobaczyć na zdjęciu.
Hmmm... Szkoda. Powtórz jutro. A jak nie to beta.
U mnie pierwszy test mąż nie zobaczył rano. Ale popołudniu już było widać taki jasnoróżowy cień.
A na drugi dzień ładna kreseczka. Choć beta pokazywała z krwi 46, lub 48 już dokładnie nie pamiętam.

Więc trzymam kciuki A jutrzejszy test :)
 
Hmmm... Szkoda. Powtórz jutro. A jak nie to beta.
U mnie pierwszy test mąż nie zobaczył rano. Ale popołudniu już było widać taki jasnoróżowy cień.
A na drugi dzień ładna kreseczka. Choć beta pokazywała z krwi 46, lub 48 już dokładnie nie pamiętam.

Więc trzymam kciuki A jutrzejszy test :)
Następny robię w poniedziałek. Już się mega nakręciłam I mam nadzieję zobaczyć dwie tłuste krechy :D
 
Ja zrobiłam 5 dni po spodziewanej @ raczej byłam nastawiona że i tak będzie negatywny a tu ku mojemu zaskoczeniu nie musiałam długo czekać na tą drugą kreskie bo ona zaraz była z niedowiary zrobiłam jeszcze 5 kolejnych 🤣🤣😂🤣😂🤣
 
reklama
Do góry