reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy.

reklama
A może za wcześnie zrobiony?
Mała szansa by test nie pokazał. Miałam płodny śluz i zupełnie zniknął drugiego dnia gdzie o 6 stopni temperatura skoczyła. Teraz jest wyższa więc wnioskuję, że ta owulacja była. Od stosunku to 11 dzień a od owu 10, test jeden z najczulszych. Zawsze robiłam tak 10, 12 dni po owu. i nigdy się nie myliły:( tzn. nigdy w ciąży nie byłam. Teraz mam takiego trochę doła i poczucie, że zmarnowałam młodsze lata i przez mój wiek juz nie zajde w ciążę. Z drugiej strony nie miałam wcześniej partnera bo związałam się z facetem, który nie chciał nigdy dzieci ( niestety nie odrazu to odkryłam).
 
Mała szansa by test nie pokazał. Miałam płodny śluz i zupełnie zniknął drugiego dnia gdzie o 6 stopni temperatura skoczyła. Teraz jest wyższa więc wnioskuję, że ta owulacja była. Od stosunku to 11 dzień a od owu 10, test jeden z najczulszych. Zawsze robiłam tak 10, 12 dni po owu. i nigdy się nie myliły:( tzn. nigdy w ciąży nie byłam. Teraz mam takiego trochę doła i poczucie, że zmarnowałam młodsze lata i przez mój wiek juz nie zajde w ciążę. Z drugiej strony nie miałam wcześniej partnera bo związałam się z facetem, który nie chciał nigdy dzieci ( niestety nie odrazu to odkryłam).
Ja bym i tak poczekała i zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki, bo może po prostu za szybko zrobiłaś
 
Hej dziewczyny no to tak..
Moje wyniki bety:
24.04-1193
26.04-3232
28.04.6262

Jak Wam się wydaje? Wszystko ok? Trochę zwątpilam jak zobaczyłam, że twn ostatni wynik nie podwoil się nawet.. Czy słusznie się martwię?
 
reklama
Hej dziewczyny no to tak..
Moje wyniki bety:
24.04-1193
26.04-3232
28.04.6262

Jak Wam się wydaje? Wszystko ok? Trochę zwątpilam jak zobaczyłam, że twn ostatni wynik nie podwoil się nawet.. Czy słusznie się martwię?
Beta jest bardzo ładna, czym większe wartości, tym mniejsze przyrosty , jak dla mnie beta ok
 
Do góry