reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy.

Hmmm🤔 chyba sama sobie tego usg nie zrobiłam 😁 a lekarz wie co widzi i co mówi powiedział że jest pęcherzyk w jamie macicy 5mm to co mam mu nie wierzyć? @ nadal nie ma testy pozytywne wiec ciąża się rozwija a moze se wmawiam 😁☺ Pozdrawiam
Ale ja nie twierdzę, że sobie wmawiasz. Ten sarkazm jest naprawdę niepotrzebny. Po prostu widziałam wiele zdjęć usg i na Twoim nie dostrzegłam nic. Poza tym wydaje mi się, że to trochę wcześnie na usg a lekarz też nie jest nieomylny. Mimo wszystko życze powodzenia.
 
reklama
Ale ja nie twierdzę, że sobie wmawiasz. Ten sarkazm jest naprawdę niepotrzebny. Po prostu widziałam wiele zdjęć usg i na Twoim nie dostrzegłam nic. Poza tym wydaje mi się, że to trochę wcześnie na usg a lekarz też nie jest nieomylny. Mimo wszystko życze powodzenia.
Ja tez nic nie widzę, a bete robiłaś? Co co pokazalsa no jest pęcherzykiem, ale moj w 4tc zupełnie inaczej wyglądał, lekarz nie kazal bety sprawdzić?
 
Wtedy jest najbardziej wiarygodne , możesz też zrobić bete ,ale wiem ze nakręcanie sie ,to nic dobrego ,bedzoesz miec objawy ciąży, okres sie spozni ha ha ja tak mialam co miesiąc eh
Wiem o czym piszesz, staramy się z mężem już 9 miesięcy, i co miesiąc mam objawy ciąży, tylko ciąży brak
 
Wiem o czym piszesz, staramy się z mężem już 9 miesięcy, i co miesiąc mam objawy ciąży, tylko ciąży brak

Więc nie ma sensu robić testu wcześniej, niż 2 tygodnie po owulacji, bo jak nie wyjdzie, to domysły, że może za wcześnie zrobiony, doszukiwanie się kresek pod światło i tak dalej.
Ćwicz cierpliwość, przyda Ci się, jak już będziesz w ciąży ;)
 
Więc nie ma sensu robić testu wcześniej, niż 2 tygodnie po owulacji, bo jak nie wyjdzie, to domysły, że może za wcześnie zrobiony, doszukiwanie się kresek pod światło i tak dalej.
Ćwicz cierpliwość, przyda Ci się, jak już będziesz w ciąży ;)
A to na pewno, mam już jedno dziecko, córka ma prawie 2 lata, więc cierpliwość jest bardzo potrzebna :-)
 
reklama
Ja tez nic nie widzę, a bete robiłaś? Co co pokazalsa no jest pęcherzykiem, ale moj w 4tc zupełnie inaczej wyglądał, lekarz nie kazal bety sprawdzić?
Ciąża żywa 6tc ❤️❤️❤️ Pozdrawiam wszystkie Mamitki z różnymi zdjęciami USG bo każda ciąża jest inna 😘💕
 

Załączniki

  • IMG_20201207_110053.jpg
    IMG_20201207_110053.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 2 984
Do góry