reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy

reklama
Zdecydowanie powinnaś iść na bete.
Kreska oznacza ciążę natomiast jej termin wyklucza owulacje w ten weekend. Mogłaś mieć ja w poprzedni weekend, ale na pewnie nie 4 czy 5 dni temu
Dokladnie. Juz sama się zastanawialam.czy to moj organizm jest inny czy jak bo w weekend tez prawdopodobnie mialam owu 😅
 
Zdecydowanie powinnaś iść na bete.
Kreska oznacza ciążę natomiast jej termin wyklucza owulacje w ten weekend. Mogłaś mieć ja w poprzedni weekend, ale na pewnie nie 4 czy 5 dni temu
dziękuję za tak szybką odp! Jutro pójdę na betę i napiszę, jaki wyszedł wynik :)
Kurczę...przypomniało mi się, że w w miniony czwartek wieczorem miałam śluz ze skrzepami krwi. Ale to był mój 13 dzień cyklu, więc zakładałam, że to dni płodne (nie raz miałam w tym czasie domieszkę krwi w śluzie).
A z mężem kochaliśmy się 9 i 10 dnia cyklu, a później już jak pokazał test owulacyjny.

Przeprowadziliśmy się nad morze, zawsze na wakacjach mój cykl wariował, może tym razem też 😅
Oby jutrzejsze badania potwierdziły bejbi. 😊
 
dziękuję za tak szybką odp! Jutro pójdę na betę i napiszę, jaki wyszedł wynik :)
Kurczę...przypomniało mi się, że w w miniony czwartek wieczorem miałam śluz ze skrzepami krwi. Ale to był mój 13 dzień cyklu, więc zakładałam, że to dni płodne (nie raz miałam w tym czasie domieszkę krwi w śluzie).
A z mężem kochaliśmy się 9 i 10 dnia cyklu, a później już jak pokazał test owulacyjny.

Przeprowadziliśmy się nad morze, zawsze na wakacjach mój cykl wariował, może tym razem też 😅
Oby jutrzejsze badania potwierdziły bejbi. 😊
Powodzenia, i na pewno dawaj znać! 😍
 
Wiem ile wymaga, każdy nazywa jak chce.
Oczywiście, że każdy nazywa jak chce! Podłe wiedźmy się czepiają 😂 Jeden powie sex, drugi powie serduszkowanie! Tak samo jeden powie że zdarł kolano a drugi, że zrobił sobie kuku.
Przecież sposób wypowiedzi nie świadczy o człowieku, nie przejmuj się tymi be dziewczynami. Nu nu im trzeba powiedzieć za to czepianie się!
 
Oczywiście, że każdy nazywa jak chce! Podłe wiedźmy się czepiają 😂 Jeden powie sex, drugi powie serduszkowanie! Tak samo jeden powie że zdarł kolano a drugi, że zrobił sobie kuku.
Przecież sposób wypowiedzi nie świadczy o człowieku, nie przejmuj się tymi be dziewczynami. Nu nu im trzeba powiedzieć za to czepianie się!
W punkt! 👌
 
Cześć Dziewczyny. Zaraz idę na betę, ale trochę się załamałam, bo dzisiaj zrobiłam test Facele z Rossmana, czułość też 10 i wyszedł negatywny... ☹️ Boje się wyniku z krwi
 
reklama
Do góry