reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy?

Jak już tyle okres się spóźnia to wyszłyby bardzo ciemne kreski . Jak za kolejny tydzień okres nie przyjdzie to czas zapisać się do ginekologa i lekami wywołać okres .
Do tej pory miałaś regularne ? Dlugo sie staracie ? Lekarz zleci pewnie też jakieś badania dodatkowe .
Tak do tej pory miałam regularnie czas umówić się do lekarza nie dają mi spokoju te plamienie które trwały nie cale 3 dni i było skąpe myślałam że to plamienie implantacyjne ale testy już by to pokazaly będziemy starać się dalej może w kolejnym cyklu się uda :)
 
reklama
Oba testy są negatywne. Nic tam kompletnie nie widać. Plamienie które miałaś może było okresem, tylko bardzo skąpym.
Że tak brzydko napisze ale nie potrzebowałam nawet podpaski wystarczyła wkładka zrobiłam kolejny i znowu jest cien drugiej kreski
 

Załączniki

  • 20240213_083841.jpg
    20240213_083841.jpg
    657,5 KB · Wyświetleń: 74
Zrobiłaś zdjęcie z jakimś dziwnym filtrem a tam zawsze będzie prześwitywać kreska fabryczna. Nie możesz iść na betę?
Zdjęcie było z lampą błyskowa tu zdjęcie beż lampy jutro z rana lece na betę
 

Załączniki

  • 20240213_092947.jpg
    20240213_092947.jpg
    724,3 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry