reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test, dwa negatywne,

Yolandelo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Luty 2018
Postów
533
Witam,
Od kilku dni bola mnie piersi, tak bardziej od boku i sa nabrzmiale.
Do tego mam mdlosci, wydzieline biala dosyc gesta z pochwy, temp. mierzona dzis 37C, bole i klucia w podbrzuszu.
Gazy rowniez mam ale od pol roku mam problemy z jelitami wiec nie wiem czy nie pominac tego "objawu".
Wiec. Dwa dni temu robilam test ciazowy ok godziny 14, wyszedl pozytywny ( lekko widoczna kreska po zaschnieciu troszke jasniejsza od kreski kontrolnej)
Wieczorem tego samego dnia zrobilam drugi test i wyszedl negatywny, następnego dnia tak samo negatywny.
Dodam,ze robiony pierwszy test byl o czulosci 10,a te dwa pozostale o czulosci 25.
Okres mialam prawie trzy tyg temu ale w ostatni dzien kochalismy sie z partnerem i byl to stosunek przerywany ( wiemy ze to nie chroni przed ciaza) następnego dnia zauwazylam lekkie krwawienie, myslalam ze to poprostu "resztka" okresu..
No i nie wiem co mam o tym myslec. Czy czekac do okresu i zrobic kolejny jesli bedzie sie spoznial?
I mam pytane czy komus z was przytrafila sie sytuacja kiedy doszlo do zaplodnienia od razu po okresie?
Od razu dodam,ze nasze ostatnie zblizenia byly przerywane, miesiaczkuje nieregularne.
 
reklama
Rozwiązanie
Cztery dni temu czyli jakieś dwa dni przed miesiączka zrobiłam test. Wyszła bladziutka druga kreska. W piątek i w sobotę powtorzylam i z dnia na dzień była coraz mocniejsza. Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jeden i kreska była jaśniejsza. Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden i wyszla jedna kreska. Czy oznacza to najgorsze?
Test kupiony ;) zrobie rano z tego wzgledu,ze brzuch bolal okropnie dzis,a okresu nadal brak ( latalam w pracy ciagle do kibelka sprawdzac ) no chybaze bede miala niespodziankę w postaci plamy na przescieradle rano :) Jedyne co mnie niepokoi jeszcze to taki bialawy sluz ktorego przed okresem nie mialam nigdy
Jesli wyjdzie negatywny to czeka mnie kolejna wizyta przy okazji odbioru wynikow cytologii.
Hmm ja robiłam test po południu :). Nie doczekalabym do ranka :D. Dlatego kupilam 2, jeden zrobiłam od razu po zakupie a drugi na drugi dzień rano. I na tym i tym były dwie kreski

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hmm ja robiłam test po południu :). Nie doczekalabym do ranka :D. Dlatego kupilam 2, jeden zrobiłam od razu po zakupie a drugi na drugi dzień rano. I na tym i tym były dwie kreski

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom



No ja ostatnio robilam tak samo No ale teraz cierpliwie staram się do tego podejsc a nie sobie znowu wmawiac
 
Cztery dni temu czyli jakieś dwa dni przed miesiączka zrobiłam test. Wyszła bladziutka druga kreska. W piątek i w sobotę powtorzylam i z dnia na dzień była coraz mocniejsza. Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jeden i kreska była jaśniejsza. Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden i wyszla jedna kreska. Czy oznacza to najgorsze?
 
Rozwiązanie
Hej, mi testy też płatają figle. Raz jestem raz nie jestem. Te blade kreski wychodzą czasem po czasie i nie oznacza to ciąży. Z tego co wiem, ta blada kreska powinna być zabarwiona w kolorze kreski kontrolnej. Czyli niebieska bądź czerwona. Jeśli jest szara to test nasiąkł i tak może wygkadac. Nie martw się na zapas
 
Hej ja mam taka sytuacje ostatnia miesiaczke mialam 2.02 jakis tydzień po zaczelam sie zle czuc i mialam plamienia widoczne przy podcieraniu w kolorze blado rozowym (nadal mam plamienia tylko ze prawie nie widoczne), zrobilam 3 testy i wszystkie wyszly tak samo 2 kreski druga blada, ze wzgledu na plamienia poszlam do gina i przepisal mi duphaston biore 3 dzien dzisiaj powinnam dostac @ (nie dostalam) po przebudzeniu robilam test i tu niespodzianka bo wyszedl negatywny i juz nie wiem co myslec.....
 
Hej ja mam taka sytuacje ostatnia miesiaczke mialam 2.02 jakis tydzień po zaczelam sie zle czuc i mialam plamienia widoczne przy podcieraniu w kolorze blado rozowym (nadal mam plamienia tylko ze prawie nie widoczne), zrobilam 3 testy i wszystkie wyszly tak samo 2 kreski druga blada, ze wzgledu na plamienia poszlam do gina i przepisal mi duphaston biore 3 dzien dzisiaj powinnam dostac @ (nie dostalam) po przebudzeniu robilam test i tu niespodzianka bo wyszedl negatywny i juz nie wiem co myslec.....
A co powiedział lekarz ?? Idz najlepiej na bete
 
reklama
Do góry