reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test, dwa negatywne,

Yolandelo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Luty 2018
Postów
605
Witam,
Od kilku dni bola mnie piersi, tak bardziej od boku i sa nabrzmiale.
Do tego mam mdlosci, wydzieline biala dosyc gesta z pochwy, temp. mierzona dzis 37C, bole i klucia w podbrzuszu.
Gazy rowniez mam ale od pol roku mam problemy z jelitami wiec nie wiem czy nie pominac tego "objawu".
Wiec. Dwa dni temu robilam test ciazowy ok godziny 14, wyszedl pozytywny ( lekko widoczna kreska po zaschnieciu troszke jasniejsza od kreski kontrolnej)
Wieczorem tego samego dnia zrobilam drugi test i wyszedl negatywny, następnego dnia tak samo negatywny.
Dodam,ze robiony pierwszy test byl o czulosci 10,a te dwa pozostale o czulosci 25.
Okres mialam prawie trzy tyg temu ale w ostatni dzien kochalismy sie z partnerem i byl to stosunek przerywany ( wiemy ze to nie chroni przed ciaza) następnego dnia zauwazylam lekkie krwawienie, myslalam ze to poprostu "resztka" okresu..
No i nie wiem co mam o tym myslec. Czy czekac do okresu i zrobic kolejny jesli bedzie sie spoznial?
I mam pytane czy komus z was przytrafila sie sytuacja kiedy doszlo do zaplodnienia od razu po okresie?
Od razu dodam,ze nasze ostatnie zblizenia byly przerywane, miesiaczkuje nieregularne.
 
reklama
Rozwiązanie
Cztery dni temu czyli jakieś dwa dni przed miesiączka zrobiłam test. Wyszła bladziutka druga kreska. W piątek i w sobotę powtorzylam i z dnia na dzień była coraz mocniejsza. Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jeden i kreska była jaśniejsza. Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden i wyszla jedna kreska. Czy oznacza to najgorsze?
reklama
Hey dziewczyny. Jestem przed @ jutro mam dostać (mam nadzieje ze nie przyjdzie) od 4dni robie testy o czułości 10 i jest cień cienia dzis zrobiłam dwa testy o czułości 10 i 25 ale juz powiedzcie mi czy tu faktycznie jest widoczna druga kreska . Pozdrawiam was serdecznie
 

Załączniki

  • 20210225_172135.jpg
    20210225_172135.jpg
    754,6 KB · Wyświetleń: 533
Ja widzę kreskę 🙂
Jejku tak się po cichu cieszę . Choć gdzies tam w głowie mnie nurtuja mysli... w ubiegym cyklu 5 dni mi się @spozniala zrobiłam test byl pozytywny i dostałam krwiawienia bylam u lekarza . Ale raczej mnie nie potraktował poważnie bo pow tylko ze jesli Pani byla w ciazy to juz Pani nie jest . Jejku mam nadzieję że wszysko będzie dobrze. Pozdrawiam
 
Jejku tak się po cichu cieszę . Choć gdzies tam w głowie mnie nurtuja mysli... w ubiegym cyklu 5 dni mi się @spozniala zrobiłam test byl pozytywny i dostałam krwiawienia bylam u lekarza . Ale raczej mnie nie potraktował poważnie bo pow tylko ze jesli Pani byla w ciazy to juz Pani nie jest . Jejku mam nadzieję że wszysko będzie dobrze. Pozdrawiam
Zrób betę z krwi. W tym samym laboratorium. W odstępie 48h i sprawdź przyrost. Życzę powodzenia 🙂
 
Do góry