reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test, dwa negatywne,

Yolandelo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Luty 2018
Postów
595
Witam,
Od kilku dni bola mnie piersi, tak bardziej od boku i sa nabrzmiale.
Do tego mam mdlosci, wydzieline biala dosyc gesta z pochwy, temp. mierzona dzis 37C, bole i klucia w podbrzuszu.
Gazy rowniez mam ale od pol roku mam problemy z jelitami wiec nie wiem czy nie pominac tego "objawu".
Wiec. Dwa dni temu robilam test ciazowy ok godziny 14, wyszedl pozytywny ( lekko widoczna kreska po zaschnieciu troszke jasniejsza od kreski kontrolnej)
Wieczorem tego samego dnia zrobilam drugi test i wyszedl negatywny, następnego dnia tak samo negatywny.
Dodam,ze robiony pierwszy test byl o czulosci 10,a te dwa pozostale o czulosci 25.
Okres mialam prawie trzy tyg temu ale w ostatni dzien kochalismy sie z partnerem i byl to stosunek przerywany ( wiemy ze to nie chroni przed ciaza) następnego dnia zauwazylam lekkie krwawienie, myslalam ze to poprostu "resztka" okresu..
No i nie wiem co mam o tym myslec. Czy czekac do okresu i zrobic kolejny jesli bedzie sie spoznial?
I mam pytane czy komus z was przytrafila sie sytuacja kiedy doszlo do zaplodnienia od razu po okresie?
Od razu dodam,ze nasze ostatnie zblizenia byly przerywane, miesiaczkuje nieregularne.
 
reklama
Rozwiązanie
Cztery dni temu czyli jakieś dwa dni przed miesiączka zrobiłam test. Wyszła bladziutka druga kreska. W piątek i w sobotę powtorzylam i z dnia na dzień była coraz mocniejsza. Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jeden i kreska była jaśniejsza. Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden i wyszla jedna kreska. Czy oznacza to najgorsze?
reklama
Witam,
Od kilku dni bola mnie piersi, tak bardziej od boku i sa nabrzmiale.
Do tego mam mdlosci, wydzieline biala dosyc gesta z pochwy, temp. mierzona dzis 37C, bole i klucia w podbrzuszu.
Gazy rowniez mam ale od pol roku mam problemy z jelitami wiec nie wiem czy nie pominac tego "objawu".
Wiec. Dwa dni temu robilam test ciazowy ok godziny 14, wyszedl pozytywny ( lekko widoczna kreska po zaschnieciu troszke jasniejsza od kreski kontrolnej)
Wieczorem tego samego dnia zrobilam drugi test i wyszedl negatywny, następnego dnia tak samo negatywny.
Dodam,ze robiony pierwszy test byl o czulosci 10,a te dwa pozostale o czulosci 25.
Okres mialam prawie trzy tyg temu ale w ostatni dzien kochalismy sie z partnerem i byl to stosunek przerywany ( wiemy ze to nie chroni przed ciaza) następnego dnia zauwazylam lekkie krwawienie, myslalam ze to poprostu "resztka" okresu..
No i nie wiem co mam o tym myslec. Czy czekac do okresu i zrobic kolejny jesli bedzie sie spoznial?
I mam pytane czy komus z was przytrafila sie sytuacja kiedy doszlo do zaplodnienia od razu po okresie?
Od razu dodam,ze nasze ostatnie zblizenia byly przerywane, miesiaczkuje nieregularne.
U nas tak było. Odstawiłam tabletki po 3 latach, miesiączke miałam 21.11 A w połowie stycznia z usg wyszedł 7tc serduszko bilo już więc wszystko jest możliwe
 
Yolandelo jak dla mnie to w ciąży nie jesteś. 1 test z kreska pokazała się po wyschnięciu testu? Po jakim czasie? Potem kolejne negatywne. A ten drugi negatywny robiłaś kiedy z samego rana?
 
Dziękuję wam bardzo!



Yolandelo jak dla mnie to w ciąży nie jesteś. 1 test z kreska pokazała się po wyschnięciu testu? Po jakim czasie? Potem kolejne negatywne. A ten drugi negatywny robiłaś kiedy z samego rana?

Kreska pojawila sie od razu ale uznalam,ze ssobie wmawiam jakies omamy, potem wyjelam ja z kosza moze za nie cale 15 min. No i byla rzeczywiscie.
 
Nie miałam nigdy taki objawow przed okresem, wedlug kalendarzyka w telefonie ( zaznaczam tam kazdy okres) wczoraj powinnam miec owulacje lecz na ta owulacje nie czulam nigdy nic. Jedyne objawy jakies 3-4 dni przed miesoaczka jakie mialam to bole bardzo duze piersi i tyle :(
Teraz bole piersi i powiekszenie utrzymuje sie od zakonczenia okresu.
 
Tak jak dziewczyny pisaly - zrob badanie beta bcg. Mysle ze raczej potwierdzi ono ciaze i juz niedlugo dolaczysz do mam pazdziernik 2018 ;)
Trzymaj sie i bądź spokojna. Jesli masz pytania, obawy to pisz tutaj na forum, najlepiej w jakiejs grupie konkretnej, dziewczyny daja duzo informacji i wsparcia.

Wg mnie jak jeden test wychodzi pozytywny to nie ma co marnowac pieniedzy na kolejne sikane tylko od razu bete zrobic dla potwierdzenia.
 
Tak jak dziewczyny pisaly - zrob badanie beta bcg. Mysle ze raczej potwierdzi ono ciaze i juz niedlugo dolaczysz do mam pazdziernik 2018 ;)
Trzymaj sie i bądź spokojna. Jesli masz pytania, obawy to pisz tutaj na forum, najlepiej w jakiejs grupie konkretnej, dziewczyny daja duzo informacji i wsparcia.

Wg mnie jak jeden test wychodzi pozytywny to nie ma co marnowac pieniedzy na kolejne sikane tylko od razu bete zrobic dla potwierdzenia.



Dziękuję!
Wiedzielismy,ze moze sie tak stac ale nie spodziewalismy sie tego,ze tak szybko i nagle noglo sie to zadziac. Wiec w sumie troche jestem w szoku i sie stresuje nadal.
 
reklama
Witam,
Od kilku dni bola mnie piersi, tak bardziej od boku i sa nabrzmiale.
Do tego mam mdlosci, wydzieline biala dosyc gesta z pochwy, temp. mierzona dzis 37C, bole i klucia w podbrzuszu.
Gazy rowniez mam ale od pol roku mam problemy z jelitami wiec nie wiem czy nie pominac tego "objawu".
Wiec. Dwa dni temu robilam test ciazowy ok godziny 14, wyszedl pozytywny ( lekko widoczna kreska po zaschnieciu troszke jasniejsza od kreski kontrolnej)
Wieczorem tego samego dnia zrobilam drugi test i wyszedl negatywny, następnego dnia tak samo negatywny.
Dodam,ze robiony pierwszy test byl o czulosci 10,a te dwa pozostale o czulosci 25.
Okres mialam prawie trzy tyg temu ale w ostatni dzien kochalismy sie z partnerem i byl to stosunek przerywany ( wiemy ze to nie chroni przed ciaza) następnego dnia zauwazylam lekkie krwawienie, myslalam ze to poprostu "resztka" okresu..
No i nie wiem co mam o tym myslec. Czy czekac do okresu i zrobic kolejny jesli bedzie sie spoznial?
I mam pytane czy komus z was przytrafila sie sytuacja kiedy doszlo do zaplodnienia od razu po okresie?
Od razu dodam,ze nasze ostatnie zblizenia byly przerywane, miesiaczkuje nieregularne.
Jak na moje bardzo wczesna ciąża. Tym bardziej, że mówisz że na tym najczulszym teście było widać kreskę :p. A obecność kreski, nawet ledwo zarysowanej świadczy o wyniku pozytywnym. Ja też pierwszy test miałam bladziutki [emoji14]
Najpewniej zrobić badania krwi beta hcg.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry