reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test, dwa negatywne,

Yolandelo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Luty 2018
Postów
597
Witam,
Od kilku dni bola mnie piersi, tak bardziej od boku i sa nabrzmiale.
Do tego mam mdlosci, wydzieline biala dosyc gesta z pochwy, temp. mierzona dzis 37C, bole i klucia w podbrzuszu.
Gazy rowniez mam ale od pol roku mam problemy z jelitami wiec nie wiem czy nie pominac tego "objawu".
Wiec. Dwa dni temu robilam test ciazowy ok godziny 14, wyszedl pozytywny ( lekko widoczna kreska po zaschnieciu troszke jasniejsza od kreski kontrolnej)
Wieczorem tego samego dnia zrobilam drugi test i wyszedl negatywny, następnego dnia tak samo negatywny.
Dodam,ze robiony pierwszy test byl o czulosci 10,a te dwa pozostale o czulosci 25.
Okres mialam prawie trzy tyg temu ale w ostatni dzien kochalismy sie z partnerem i byl to stosunek przerywany ( wiemy ze to nie chroni przed ciaza) następnego dnia zauwazylam lekkie krwawienie, myslalam ze to poprostu "resztka" okresu..
No i nie wiem co mam o tym myslec. Czy czekac do okresu i zrobic kolejny jesli bedzie sie spoznial?
I mam pytane czy komus z was przytrafila sie sytuacja kiedy doszlo do zaplodnienia od razu po okresie?
Od razu dodam,ze nasze ostatnie zblizenia byly przerywane, miesiaczkuje nieregularne.
 
reklama
Rozwiązanie
Cztery dni temu czyli jakieś dwa dni przed miesiączka zrobiłam test. Wyszła bladziutka druga kreska. W piątek i w sobotę powtorzylam i z dnia na dzień była coraz mocniejsza. Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jeden i kreska była jaśniejsza. Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden i wyszla jedna kreska. Czy oznacza to najgorsze?
reklama
Wiecie co chyba nie ma co się nakrecac.
Zrobilam jeszcze jeden test "10" i nie wykazal nic.
Dziwne to wszystko jest dla mnie.. Zostalo mi czekac na miesiączkę i zobacze co bedzie dalej.
Dziękuję kazdej z was za poswiecenie tej 1 minutki na odposanie :)
 
Testy się "mylą" tylko w jedną stronę - nie pokazują ciąży :-) I tak naprawdę wcale się nie mylą tylko są za wcześnie zrobione :-) Piszę to ze 100% pewnością. Dlatego nawet w instrukcji piszą, że powinno się je robić dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, ale w rzeczywistości szansa na zobaczenie drugiej kreski(zwłaszcza przy teście o czułości 10) jest po ok. 10 dniach od zapłodnienia.[/QUOTE
No dobrze, a jak mam wytlumaczyc totze o wlasn jakies 20 min temu zrobilam test o czulosci "10" no i rowniez wyszedl negatywny :(?
Skoro sie nie myla to raczej gdyby to byla ciąża to by pokazal 2 kreski tak jak ten co wczesniej wyszedl mi pozytywny.
Jak sadzisz?
 

No dobrze,a jak wytłumaczyc to ze wlasnie jakies 20 min temu zrobilam test o czulosci "10" i wyszedl negatywny :(?
Skoro sie nie myla to raczej gdyby byla to ciaza to by pokazal 2 kreski tak jak ten co wyszedl mi wczesniej pozytywny ( rowniez o czułości 10)
Jak sadzisz?
 
No dobrze,a jak wytłumaczyc to ze wlasnie jakies 20 min temu zrobilam test o czulosci "10" i wyszedl negatywny :(?
Skoro sie nie myla to raczej gdyby byla to ciaza to by pokazal 2 kreski tak jak ten co wyszedl mi wczesniej pozytywny ( rowniez o czułości 10)
Jak sadzisz?
Nic, 0, białe pole 100%? Nawet nic nie majaczy? Przyjrzyj sie, bo jeśli masz 1,5tyg do okresu jeszcze to ta kreska może być prawie niewidoczna. Mi się okres 1dzien spoznial a moja druga kreska była baaaardzo blada a co dopiero 1,5t przed okresem.
No a druga sprawa że jeden test może być gorszy od drugiego po prostu i mieć niby czułość taka sama, a w rzeczywistości jednak słabsza

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic, 0, białe pole 100%? Nawet nic nie majaczy? Przyjrzyj sie, bo jeśli masz 1,5tyg do okresu jeszcze to ta kreska może być prawie niewidoczna. Mi się okres 1dzien spoznial a moja druga kreska była baaaardzo blada a co dopiero 1,5t przed okresem.
No a druga sprawa że jeden test może być gorszy od drugiego po prostu i mieć niby czułość taka sama, a w rzeczywistości jednak słabsza

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak nie ma nic. Bialo.
Nie choruje na nic ( czesto badam krew), nie biore lekow wiec nie wiem skad miałby sie wziac sfalszowany wyniki. Tym bardzoej,ze jeszcze te objawy..
 
Tak nie ma nic. Bialo.
Nie choruje na nic ( czesto badam krew), nie biore lekow wiec nie wiem skad miałby sie wziac sfalszowany wyniki. Tym bardzoej,ze jeszcze te objawy..
Ja robiłam dwa testy z tego samego moczu i kreski były pokazane z różnym natężeniem. Testy powinno się wykonywać po terminie spodziewanej miesiączki. Do tego czasu może być to ciaza biochemiczna lub poronienie samoistne i inne takie dziwne historie ;) ja do 10 dni po spodziewanej miesiączce nawet testu nie robiłam
 
Ja robiłam dwa testy z tego samego moczu i kreski były pokazane z różnym natężeniem. Testy powinno się wykonywać po terminie spodziewanej miesiączki. Do tego czasu może być to ciaza biochemiczna lub poronienie samoistne i inne takie dziwne historie ;) ja do 10 dni po spodziewanej miesiączce nawet testu nie robiłam

A czulas czesniej cos co mogloby wskazywac na ciaze? Przed miesiaczka w sensie
 
reklama
Na mój gust nie ma co się nakręcać, robić testów z krwi, etc... najlepiej poczekać te 1,5 tyg. do okresu, jak nie przyjdzie, to teścik zrobić, będą dwie kreski, nawet jedna bladziutka, wtedy działać dalej. Ja w tę ciążę zaszłam 7-9 dni po miesiączce, wiem bo mąż ma specyficzną pracę i w domu jest tylko w weekendy, a że ja nie pilnuję dat, to podejrzewam, że jakieś 2-3 dni po dniu spodziewanego okresu zrobiłam test, z popołudniowego moczu, bo ja leniwus niecierpliwus jestem i wyszła mi krecha jak pędzlem malowana :) a tak w głowie miałam, że znowu kasę bez sensu na testy wydaję. Także ja bym, na Twoim miejscu, póki co poczekała.
 
Do góry