reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test owulacyjny a seks

Tak . Właśnie robiłam i dopiero wczoraj pozytyw :)
A no właśnie o to pytałam, czy wcześniej były negatywne 🙃 to tak jak pisały dziewczyny w ciągu 24-36h owulacja. Czyli dziś lub jutro najpóźniej. Jeżeli mąż ma "żywotne" nasienie to jest szansa na poczęcie. Plemniki w sprzyjających warunkach żyją 3-5 dni. Niektóre potrafią i 7 🙃
 
reklama
A no właśnie o to pytałam, czy wcześniej były negatywne 🙃 to tak jak pisały dziewczyny w ciągu 24-36h owulacja. Czyli dziś lub jutro najpóźniej. Jeżeli mąż ma "żywotne" nasienie to jest szansa na poczęcie. Plemniki w sprzyjających warunkach żyją 3-5 dni. Niektóre potrafią i 7 🙃
Kurczę . Oby :) biorę Acard bo mam trombofilie . Lekarz kazał się zgłosić tuż po pozytywnym teście , bo włączona będzie heparyna . Ile od domniemanej owulacji mogę wykonać test ?:)
 
Kurczę . Oby :) biorę Acard bo mam trombofilie . Lekarz kazał się zgłosić tuż po pozytywnym teście , bo włączona będzie heparyna . Ile od domniemanej owulacji mogę wykonać test ?:)
Najlepiej 14. Ale możesz próbować 8. Tylko, że przy 8 dpo może wyjść negatywny, a ciąża i tak może być. Więc wszystko zależy od twojego podejścia. Czy jesteś cierpliwa i czekasz, czy od 8 dpo będziesz testować codziennie. Kto co lubi 😁
 
Najlepiej 14. Ale możesz próbować 8. Tylko, że przy 8 dpo może wyjść negatywny, a ciąża i tak może być. Więc wszystko zależy od twojego podejścia. Czy jesteś cierpliwa i czekasz, czy od 8 dpo będziesz testować codziennie. Kto co lubi 😁
Cierpliwa jestem w tych sprawach he he :) ale muszę uważać , ze względu na tę chorobę :) i szybko reagować :) wolałabym zajść w ciąże ,, spontanicznie ” , jednak w tej sytuacji nie mogę, ponieważ przy trombofili z tego co mi wiadomo ciężko donosić ciążę bez odpowiednich lekarstw :(
 
Cierpliwa jestem w tych sprawach he he :) ale muszę uważać , ze względu na tę chorobę :) i szybko reagować :) wolałabym zajść w ciąże ,, spontanicznie ” , jednak w tej sytuacji nie mogę, ponieważ przy trombofili z tego co mi wiadomo ciężko donosić ciążę bez odpowiednich lekarstw :(
To w takim razie zacznij 8dpo. Wcześniej nie ma sensu. implantacja minimum 6dpo. Do tego 48 h na wytworzenie bety. Masz 8 dni po owu. Trzymam kciuki 🤞🙂🙃
 
Najlepiej 14. Ale możesz próbować 8. Tylko, że przy 8 dpo może wyjść negatywny, a ciąża i tak może być. Więc wszystko zależy od twojego podejścia. Czy jesteś cierpliwa i czekasz, czy od 8 dpo będziesz testować codziennie. Kto c
Najlepiej 14. Ale możesz próbować 8. Tylko, że przy 8 dpo może wyjść negatywny, a ciąża i tak może być. Więc wszystko zależy od twojego podejścia. Czy jesteś cierpliwa i czekasz, czy od 8 dpo będziesz testować codziennie. Kto co lubi 😁
Cierpliwa jestem , ale
To w takim razie zacznij 8dpo. Wcześniej nie ma sensu. implantacja minimum 6dpo. Do tego 48 h na wytworzenie bety. Masz 8 dni po owu. Trzymam kciuki 🤞🙂🙃
dziekuję za pomoc ❤️Całuje
 
reklama
Kochana... Ja jak zaszłam, to było tak. 24.07 się kochaliśmy, nazajutrz wyjechaliśmy osobno, na 26.07 wypiłam pół fabryki Polmosu, a po powrocie seks był jakoś na początku sierpnia, więc grubo po owulacji. Nigdy nie wiesz :) Trzymam kciuki
 
Do góry