reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pozytywny test owulacyjny i ciążowy tego samego dnia.

Zdziwiona 🙄

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny , wiem że wątek jest już stary ale chciałabym podbić pytanie o testy firmy facelle . Ja dzisian(2 dni przed miesiaczka) również wykonałam test owulacyjny , żeby mieć porównanie w przyszłym cyklu starań kiedy są one negatywne A kiedy nie . Po prostu chciałam wypróbować przed tym jak zacznę ich regularnie używać ..A tu wynik domyślam się pozytywny tego testu owulacyjnego . Chyba że źle to odczytuje ..mogłaby mi któraś doradzić? Bo trochę zglupialam 🙄🙄🙄
15857360139205751888822049152498.jpg

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Cześć dziewczyny , wiem że wątek jest już stary ale chciałabym podbić pytanie o testy firmy facelle . Ja dzisian(2 dni przed miesiaczka) również wykonałam test owulacyjny , żeby mieć porównanie w przyszłym cyklu starań kiedy są one negatywne A kiedy nie . Po prostu chciałam wypróbować przed tym jak zacznę ich regularnie używać ..A tu wynik domyślam się pozytywny tego testu owulacyjnego . Chyba że źle to odczytuje ..mogłaby mi któraś doradzić? Bo trochę zglupialam Zobacz załącznik 1100071
Testy owulacyjne robi się tylko do dnia kiedy pokaże wynik pozytywny. Później mogą lub nie muszą pokazywać pozytywa.

Test owu jest pozytywny wtedy kiedy kreska testowa jest tak samo mocna jak kreska kontrolna lub testowa jest mocniejsza.
U ciebie teraz widzę (mój telefon tak pokazuje) że jest taka sama ale nie jestem pewna.

Od którego dnia cyklu robisz testy owu i w którym dniu test wyszedł pozytywny?

c_or_nelia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny , wiem że wątek jest już stary ale chciałabym podbić pytanie o testy firmy facelle . Ja dzisian(2 dni przed miesiaczka) również wykonałam test owulacyjny , żeby mieć porównanie w przyszłym cyklu starań kiedy są one negatywne A kiedy nie . Po prostu chciałam wypróbować przed tym jak zacznę ich regularnie używać ..A tu wynik domyślam się pozytywny tego testu owulacyjnego . Chyba że źle to odczytuje ..mogłaby mi któraś doradzić? Bo trochę zglupialam Zobacz załącznik 1100071
Nie jest pozytywny. Kreska testowa musi być tak samo zabarwiona jak kontrolna lub ciemniejsza, a u Ciebie jest jaśniejsza.
Poza tym jeśli wyszedł Ci tak ciemny dwa dni przed miesiączką to zrób test ciążowy :)

GabrielaNowak85

Moderator
Członek załogi
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Nie jest pozytywny. Kreska testowa musi być tak samo zabarwiona jak kontrolna lub ciemniejsza, a u Ciebie jest jaśniejsza.
Poza tym jeśli wyszedł Ci tak ciemny dwa dni przed miesiączką to zrób test ciążowy :)
Dokładnie tak, w fazie lutealnej poziom LH też osiąga wyższe wartości, ale nie takie jak w fazie owulacyjnej. Nie doradzam robienia testów owu zamiast ciążowych, ale faktem jest że są testy, które nie odróżniają jednostek alfa i beta hormonów LH i HCG i z tego powodu czasami pokazują drugą kreskę przy stężeniu obu tych hormonów.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Rosnąca temperatura przed okresem, pozytywny test owulacyjny, a brak owulacji Staramy się 14
Andzia933 Test owulacyjny wynik pozytywny czy negatywny Potrzebuję porady 14
Gośktoś 2 tygodnie pozytywny test owulacyjny Potrzebuję porady 9
W Test owulacyjny Staramy się 1
Mia991 Czy test pozytywny przed terminem miesiączki Staramy się 28
D Test pozytywny negatywny? Staramy się 6
C Pozytywny test ciążowy. Ciąża, poród, połóg 33
GabrielaNowak85 Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy Potrzebuję porady 655
A Test ciążowy - pozytywny? Staramy się 22
O Test, negatywny czy pozytywny Potrzebuję porady 9
L Czy to test pozytywny? Potrzebuję porady 27
Paulinax Pozytywny test LH-wątpliwości Staramy się 1
K Ciąża- niski poziom hcg Potrzebuję porady 32
KasiaRyba Test pozytywny, USG 2 mm zarodek, minęło 7 dni , ale testy już negatywne Potrzebuję porady 36
Rabatka Kiedy pozytywny test ciążowy po pregnylu Potrzebuję porady 4
Sylwia maybe baby Tabletki antykoncepcyjne. @spoznia się ponad 20 dni pozytywny test Potrzebuję porady 16
D Test Pozytywny. Potrzebuję porady 1
Sylwia maybe baby Czy jest to wynik pozytywny? Potrzebuję porady 11
M Test pozytywny a krwawienie Staramy się 13
V Test clearblue wiarygodny pozytywny Staramy się 14
A Test ciążowy pozytywny Potrzebuję porady 12
F Późny pozytywny test. Ciąża, poród, połóg 20
D Czy to ciąża? I pozytywny test? Potrzebuję porady 167
MamaWojtusia15 Pierwszy test (chyba) pozytywny reszta negatywne Staramy się 16
xPola Ile po @ pozytywny test? Potrzebuję porady 29
agatella93dw Test ciążowy, jaki wynik? Potrzebuję porady 16
Dmalw Pozytywny (?) test po poronieniu. Potrzebuję porady 243
Jasmina26 Pozytywny test 25 dzien cyklu Potrzebuję porady 17