reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pozytywny test owulacyjny i ciążowy tego samego dnia.

Dołączył(a)
15 Listopad 2020
Postów
11
Jak już wspominałam testy owulacyjne służą tylko i wyłącznie do oznaczania piku stężenia hormonu LH, który rośnie stopniowo aż do owulacji kiedy osiąga najwyższe stężenie. Nie ma sensu robienia ich w drugiej połowie cyklu, ponieważ zdarza się że LH nadal utrzymuje się we krwi i testy mogą wyjść zbliżone do pozytywnych. Nie napisałaś nic na temat cyklu, jaki jest długi, w którym dniu cyklu robiłaś te testy itd.
Ja mam nieregularne cukle i nie mialam miesiączki przez ponad rok teraz zaczelam sie leczyc bralam leki i 1 miesiace mialam normalnie teraz powinnam dostać okres 2 dni temu i go nie ma mialam tylko taki test w dimu wiec go wykonałam 4 testy sa takie ze jedna kreska normalna drug słaba
 
reklama
Do góry