reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pozytywny test owulacyjny ?

Dołączył(a)
18 Lipiec 2022
Postów
9
Hej,
Mam wątpliwości. Robiłam przez kilka dni testy owulacyjne, w dniach w których powinnam mieć dni płodne. Wszystkie wychodziły podobnie jak na zdjęciu- druga ciemna linia na brzegu paska. Nie wiem co o tym sadzić ? One sa pozytywne czy nie ? :D

Będę wdzięczna za pomoc!
WhatsApp Image 2022-07-19 at 12.40.19.jpeg
 
reklama
Testy robisz do pierwszego pozytywnego.
Pokaż pozostałe w kolejności wykonywania.

PS. Popieram poprzedniczkę - test jest zalany.
 
Wg mnie zalany czy nie to na pewno pozytywny ale do owu liczysz ten pierwszy gdzie kreska testowa jest co najmniej takiego koloru jak kontrolna
 
hmm. no własnie jak patrze gdzie ta druga kreska zazwyczaj jest na testach jak dziewczyny wstawiaja jest bardziej obok tej testowej, ta jest jakby na granicy testu więc nie wiem jakto interpretowac bo miałam kilka takich podobnych testów. Nie wiem czy to jest wina testu czy jest on źle wykoanany, ale robiłam według instrukcji...
 
hmm. no własnie jak patrze gdzie ta druga kreska zazwyczaj jest na testach jak dziewczyny wstawiaja jest bardziej obok tej testowej, ta jest jakby na granicy testu więc nie wiem jakto interpretowac bo miałam kilka takich podobnych testów. Nie wiem czy to jest wina testu czy jest on źle wykoanany, ale robiłam według instrukcji...
Tak jak już pisałam, według mnie ten test jest zalany i ja nie brałabym go w ogóle pod uwagę. Możesz kupić inne testy i zobaczysz jak będą wychodzić
 
To są moje, tam masz na jednym z ostatnich napisane PIK, z ciekawości później robiłam jakie wychodzą za pierwszym razem później nie robiłam. Musi być delikatnie ciemniejsza od kreski kontrolnej. Wtedy wystąpiła prawdopodobnie owulacja. U mnie się to niestety nie sprawdza bo owulacja jest zupełnie w inny dzień 😂
 

Załączniki

  • IMG_3126.jpg
    IMG_3126.jpg
    185,3 KB · Wyświetleń: 99
reklama
To są moje, tam masz na jednym z ostatnich napisane PIK, z ciekawości później robiłam jakie wychodzą za pierwszym razem później nie robiłam. Musi być delikatnie ciemniejsza od kreski kontrolnej. Wtedy wystąpiła prawdopodobnie owulacja. U mnie się to niestety nie sprawdza bo owulacja jest zupełnie w inny dzień 😂
Precyzując - owulacja wystąpi w ciągu 24-36h od piku.
 
Do góry