reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test po czasie

Dołączył(a)
9 Grudzień 2020
Postów
6
Witam kobietki,
Staram się o dziecko już 2 lata. Zrobilam dzisiaj test 29dc, cykle mam nieregularne. Wiem, że nie odczytuje się testu po czasie na ulotce ale nigdy nie widziałam tak wyraznuej drugiej kreski,wczesniej już zerkałam na testy po czasie i była jakaś bladzioszka ale zawsze ja ignorowałam. Ale ten mi nie daje spokoju. Miałyście tak już?
 

Załączniki

  • IMG_20201209_223726.jpg
    IMG_20201209_223726.jpg
    112,2 KB · Wyświetleń: 336
reklama
Witam kobietki,
Staram się o dziecko już 2 lata. Zrobilam dzisiaj test 29dc, cykle mam nieregularne. Wiem, że nie odczytuje się testu po czasie na ulotce ale nigdy nie widziałam tak wyraznuej drugiej kreski,wczesniej już zerkałam na testy po czasie i była jakaś bladzioszka ale zawsze ja ignorowałam. Ale ten mi nie daje spokoju. Miałyście tak już?
Podobno z clearblue tak się po prostu może dziać i o ciąży to nie znaczy. Po prostu po czasie robi się fałszywie dodatni. Za dwa dni zrób test jakiejś innej firmy, jeśli @ nie przyjdzie.
 
Mnóstwo dziewczyn pisało, że im te testy oszukują, kup innej firmy, a najlepiej dwa różne, dla pewności, i powtórz z porannego moczu.
 
Mnóstwo dziewczyn pisało, że im te testy oszukują, kup innej firmy, a najlepiej dwa różne, dla pewności, i powtórz z porannego moczu.
Muszę się wstrzymać bo chyba za wcześnie na test. @ nie ma, boli mnie podbrzusze i jajniki i pojawiły się wodniste upławy, no nic. Muszę się uzbroić w cierpliwość :)
 
Niestety te testy, które kupiłam pokazują wynik fałszywie ujemny nie u jednej osoby, na Google grafika jest mnóstwo tych testów, każdy ma z nimi ten sam problem. Zrobię za kilka dni z innej firmy. Dzięki :)
 
Do góry