reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny (?) test po poronieniu.

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Hej.
Na początku maja straciłam straciłam ciąże (między 7-9 tc).
27.05 Beta wyniosła już 38,5 (dość szybko spadała).
Dzisiaj tj. 30 czerwca kupiłam test facelle z rossman i z popołudniowego moczu zrobiłam test.
Wyszedł cień .... (bynajmniej ja widzę) aleeee.... robiąc rano test taki za 1 zł z Allegro (także czułość 10) wyszedł już całkowicie biały.

Zastanawiam się, czy testy facelle mogą tak wychodzić.
Czy możliwe aby Beta przez miesiąc nie spadła ...?
SzcErze to jakoś nie specjalnie się nastawiam ze się ,,udało,, Zobacz załącznik 992377Zobacz załącznik 992318
Chyba jestem ciekawa Waszych opinii.
Czekam na termin @ który wypada na 4 lipiec.

Pamietam ze w poprzedniej ciąży ten test mi wyszedł, a te z Allegro już nie. [emoji848]

Dzięki za podzielone się Waszym zdaniem.
IMG_0274.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0260.JPG
    IMG_0260.JPG
    288,9 KB · Wyświetleń: 4 588
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Super gratuluje:) ja brałam acard jeszcze przed ciąża, więc śmiało już możesz zacząć brać :)

Hej, no wlasnie nie chce sama na własną brankę brać. Nie wiem dlaczego mam zacząć brać w momencie kiedy będzie już serduszko… Jedni biorą już w czasie starań a inni od któregoś momentu. A powiedz mi proszę, z jakiego powodu dostałaś ten a Acard? Też zapobiegawczo?jak długo brałaś?
Tak, wiem ze Beta byłaby najlepsza ale chyba wole czekać do @. Bo jak wyjdzie Beta ,a przyjdzie okres to będzie smutno (w mojej odpowiedzi od razu mi się nasuwa pytanie do samej siebie: więc po cholerę robisz testy przed okresem…No ale już po ptakach bo zrobiłam ):)
 
reklama
reklama
Do góry