reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Czesc dziewczyny
Spoznial mi sie tydzien, okres, przed chwila zrobilam test ktory wklejam. Jestem po jednym poronieniu. Dzis pojawilo sie lekkie poki co krwawienie. Boje sie, co sie moze dziac, prosze Was o pomoc
 
reklama
Rozwiązanie
Folik jeden pieron, ja biorę metylowaby, ale to inna historia. A magnez fakt działa też przeczyszczajaco, ale w dawkach duzzzych. Ale to zapytaj lekarza najpierw.
Beta 4168,0 mlU/ml
Wczoraj bylam u ginekologa i mam duzego polipa szyjki macicy, okolo 2cm. Ten ginekolog napisal mi skierowanie do szpitala na patologie ciazy i mowil ze musza mnie tam oblozyc lekami i usunac polipa bo inaczej poronie. Spanikowana pojechalam od razu do szpitala i mialam konsultacje na patologii ciazy. Tam mi powiedziano ze to co mowi ten lekarz to absurd i ze usuniecie polipa spowodowaloby poronienie w przeciagu trzech dni. Mam napisane ze polip jest prawdopodobnie doczesnowy i jest to polip szyjkowy.
Poczytalam o polipach i pisze w artykulach ze grozne sa polipy ktore zrobily sie przed ciaza i sa w macicy bo macica chce wydalic polipa i ma skurcze co moze skutkowac wydaleniem zarodka. Pisza natomiast ze polipy powstale juz w ciazy i znajdujace sie w szyjce macicy, czyli doczesnowe, nie zagrazaja ciazy. Nie wiem kiedy polip mi sie zrobil bo przed ciaza mialam po stosunku plamienie a raz dwa moze milimetrowe skrzepy ale pocieszam sie ze polip mam w szyjce a nie w macicy.
Co sadzicie o mojej sytuacji
I mam pecherzy ciazowy o srednicy 6,4 mm
Staram sie byc spokojna ale strasznie sie wczoraj zdenerwowalam.
Od niedzieli sie nie zalatwiam bo boje sie przec, od razu w wyobrazni widze wszedzie krew.
 
reklama
@Aniaanka Niestety nikt nie da Ci gwarancji, że będzie dobrze. Ale musisz wziąć się w garść i myśleć pozytywnie. Polipy najczęściej są w ciąży jedynie obserwowane, gdyż istnieje spore prawdopodobieństwo, że "usuną się" w czasie porodu. Jeśli lekarze uznaliby, że mocno on zagraża ciąży, to zapewne by go usunęli i założyli szew na szyjce. Dla własnego spokoju nie czytaj za dużo internetu i lepiej obejrzyj sobie jakiś film lub poczytaj książkę.
 
Ja miałam krwiaka w ciąży i mi mówili, żeby uważać na zaparcia. Jedna pani doktor doradziła mi lactulosum niby dobry ale mocno wzydymajacy bolało mnie od niego brzucho. A w aptece powiedziały, że można brać dulcobis w tabletkach. I powiem, że lepiej się sprawdza a efekty są po 6 godzinach.
 
Odetnij sobie internet, bo tyle bzdur, co się naczytasz, nic dobrego nie wniesie.
Tylko spokój może Cię uratować, a jak nie umiesz uciec od głupich myśli, to śpij ile wlezie.
 
Beta z wczoraj 6942,0 przy normie do 7138 w piatym tygodniu w ktorym jestem
Natomiast lekarka zabronila brac cokolwiek na zatwardzenia powiedziala ze to ryzyko dla plodu.
Probuje wiec pozbyc sie zatwardzenia przez jedzenie suszonych sliwek i robienie wywaru ale narazie nie pomaga
 
reklama
Do góry