reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test 🤩

Marlena1984

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Maj 2020
Postów
27
Dziewczyny od dwóch dni spuznia mi się okres no i dzisiaj coś mnie trafiło i kupiłam test -dwie grube kreski 👌🤩i teraz proszę o radę czy powtórzyć test jutro rano?(ten test zrobiłam koło południa)czy jest miarodajny?
received_630643847658726.jpeg
received_630643847658726.jpegreceived_630643847658726.jpeg
 
reklama
Witam, jestem tutaj nowa. Skłonił mnie do tego dzisiejszy test. Nie wiem czy jest tam cień czy mam zwidy czy zwyczajnie felerny test. Bardzo mi zależy żeby jednak cos się tam pojawiło :) będę wdzięczna za każdą odpowiedz.
 

Załączniki

  • IMG_20200711_171959.jpg
    IMG_20200711_171959.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 10 217
Witam, jestem tutaj nowa. Skłonił mnie do tego dzisiejszy test. Nie wiem czy jest tam cień czy mam zwidy czy zwyczajnie felerny test. Bardzo mi zależy żeby jednak cos się tam pojawiło :) będę wdzięczna za każdą odpowiedz.
Ja widzę bladą drugą kreseczkę🙂. Ja również dla pewności powtórzyłabym test jutro z porannego moczu, albo zrobiła bhcg z krwi.
 
reklama
reklama
Do góry