reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Pozytywny test 馃ぉ

Marlena1984

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
11 Maj 2020
Post贸w
27
Dziewczyny od dw贸ch dni spuznia mi si臋 okres no i dzisiaj co艣 mnie trafi艂o i kupi艂am test -dwie grube kreski 馃憣馃ぉi teraz prosz臋 o rad臋 czy powt贸rzy膰 test jutro rano?(ten test zrobi艂am ko艂o po艂udnia)czy jest miarodajny?
received_630643847658726.jpeg
received_630643847658726.jpegreceived_630643847658726.jpeg

reklama
reklama

Marlena1984

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
11 Maj 2020
Post贸w
27
Dziewczyny od rana boli mnie brzuch ale nie jest to silny b贸l od czasu do czasu zakluje w kt贸rym艣 jajniku czy powinnam si臋 martwi膰? lekarz dopiero w poniedzia艂ek 馃檮

Asiorekk89

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
5 Lipiec 2020
Post贸w
410
Dziewczyny od rana boli mnie brzuch ale nie jest to silny b贸l od czasu do czasu zakluje w kt贸rym艣 jajniku czy powinnam si臋 martwi膰? lekarz dopiero w poniedzia艂ek 馃檮
Mnie tez zak艂uje jajnik czasami , aktualnie jestem ba samym pocz膮tku ci膮偶y i z tego co pamietam W pierwszej ci膮偶y tez jajniki potrafi艂y zak艂uc. Do lekarza id臋 dopiero 22.07 , rozmawialam z nim przez tel kaza艂 bra膰 witaminy 鈥瀖ama dha.鈥

Kobieta87

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
12 Lipiec 2020
Post贸w
64
Co艣 niby jest ale ja bym powt贸rzy艂a test za kilka dni z samego rana dla pewno艣ci 馃槉 trzymam 鉁婐煆 偶eby tym razem by艂y dwie mocne kreski 馃榿馃憣 a najlepiej to id藕 na bet臋 i b臋dziesz mie膰 100% pewno艣ci 馃檪馃檭馃檪
Hej! Sluchajcie mam pytanie, z racju tego 偶e wychodzi艂am z facetem na grilla do znajomych( a staramy si臋o malucha) postanowi艂am przed wyjsciem i 馃嵎 upewni膰 si臋 czy moge pi膰 wi臋c zrobi艂am rano w pi膮tek test i wyszed艂 negatywnie馃檲 no to pomy艣la艂am 偶e w ci膮偶y nie jestem i po minucie spakowa艂am go do pude艂ka 馃檲 Wczoraj test chcia艂am wyrzuci膰 patrz臋 na niego a tam druga kreska 馃檲馃檲 nie wiem co my艣le膰 i czy mo偶na wierzy膰 takiemu testowi? Dodam 偶e ostatnio spoznil mi sie @ dwa tygodnie ale w ko艅cu go dosta艂am i teraz tak mi si臋 wszystko poprzestawia艂o 偶e ju偶 sama nie wiem czy to mo偶liwe abym bula w ci膮偶y? Jutro rano zrobi臋 test nowy a ten z pi膮tku wrzucam zdj臋cie 馃馃槉

Za艂膮czniki

• received_910634369431499.jpeg
    received_910634369431499.jpeg
    56,5 KB · Wy艣wietle艅: 124

Marlena1984

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
11 Maj 2020
Post贸w
27
Hej! Sluchajcie mam pytanie, z racju tego 偶e wychodzi艂am z facetem na grilla do znajomych( a staramy si臋o malucha) postanowi艂am przed wyjsciem i 馃嵎 upewni膰 si臋 czy moge pi膰 wi臋c zrobi艂am rano w pi膮tek test i wyszed艂 negatywnie馃檲 no to pomy艣la艂am 偶e w ci膮偶y nie jestem i po minucie spakowa艂am go do pude艂ka 馃檲 Wczoraj test chcia艂am wyrzuci膰 patrz臋 na niego a tam druga kreska 馃檲馃檲 nie wiem co my艣le膰 i czy mo偶na wierzy膰 takiemu testowi? Dodam 偶e ostatnio spoznil mi sie @ dwa tygodnie ale w ko艅cu go dosta艂am i teraz tak mi si臋 wszystko poprzestawia艂o 偶e ju偶 sama nie wiem czy to mo偶liwe abym bula w ci膮偶y? Jutro rano zrobi臋 test nowy a ten z pi膮tku wrzucam zdj臋cie 馃馃槉
Test jest wiarygodny kilka minut po zrobieniu na drugi dzie艅 mo偶e zak艂amywa膰 wynik

reklama

Marta97

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
14 Listopad 2017
Post贸w
938
Koniecznie jutro z rana powt贸rz i daj zna膰 jak wyszed艂
Hej! Sluchajcie mam pytanie, z racju tego 偶e wychodzi艂am z facetem na grilla do znajomych( a staramy si臋o malucha) postanowi艂am przed wyjsciem i upewni膰 si臋 czy moge pi膰 wi臋c zrobi艂am rano w pi膮tek test i wyszed艂 negatywnie no to pomy艣la艂am 偶e w ci膮偶y nie jestem i po minucie spakowa艂am go do pude艂ka Wczoraj test chcia艂am wyrzuci膰 patrz臋 na niego a tam druga kreska nie wiem co my艣le膰 i czy mo偶na wierzy膰 takiemu testowi? Dodam 偶e ostatnio spoznil mi sie @ dwa tygodnie ale w ko艅cu go dosta艂am i teraz tak mi si臋 wszystko poprzestawia艂o 偶e ju偶 sama nie wiem czy to mo偶liwe abym bula w ci膮偶y? Jutro rano zrobi臋 test nowy a ten z pi膮tku wrzucam zdj臋cie

Do g贸ry