reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test 🤩

Marlena1984

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Maj 2020
Postów
27
Dziewczyny od dwóch dni spuznia mi się okres no i dzisiaj coś mnie trafiło i kupiłam test -dwie grube kreski 👌🤩i teraz proszę o radę czy powtórzyć test jutro rano?(ten test zrobiłam koło południa)czy jest miarodajny?
received_630643847658726.jpeg
received_630643847658726.jpegreceived_630643847658726.jpeg
 
reklama
reklama
Hej! Sluchajcie mam pytanie, z racju tego że wychodziłam z facetem na grilla do znajomych( a staramy sięo malucha) postanowiłam przed wyjsciem i 🍷 upewnić się czy moge pić więc zrobiłam rano w piątek test i wyszedł negatywnie🙈 no to pomyślałam że w ciąży nie jestem i po minucie spakowałam go do pudełka 🙈 Wczoraj test chciałam wyrzucić patrzę na niego a tam druga kreska 🙈🙈 nie wiem co myśleć i czy można wierzyć takiemu testowi? Dodam że ostatnio spoznil mi sie @ dwa tygodnie ale w końcu go dostałam i teraz tak mi się wszystko poprzestawiało że już sama nie wiem czy to możliwe abym bula w ciąży? Jutro rano zrobię test nowy a ten z piątku wrzucam zdjęcie 🤔😊
Moj test tez tak wygladal a wrecz trzy po jakims czasie 😁i nie jestem w ciazy
Ale trzymam kciuki zeby sie okazalo inaczej
 
reklama
Do góry