reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test

Olcia12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Lipiec 2022
Postów
293
Cześć przychodzę po poradę.
Miesiączka spóźnia mi się już 11 dni. W dni płodne kochaliśmy się z narzeczonym, ale był to stosunek przerywany (wiem że nie jest to żadna forma antykoncepcji, liczymy się z tym). W sobotę robiłam 2 testy, jeden wyszedł pozytywny (jaśniutka kreska) drugi negatywny. Testy powtórzyłam dzisiaj i taka sama sytuacja (jeden jasny drugi negatywny). Pozytywne te tylko z porannego moczu. Jutro mam wizytę u ginekologa (na chwile obecną nie mam jak zrobić bety). Pytanie tylko czy któraś z was miała taką sytuację? Po takim czasie od spóźniającego się okresu nie powinno być już ciemnej kreski? Dodam, że brzuch od 2 tygodni boli mnie jak na @, ale go nie ma.
 
reklama
Do góry