reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test.

słoneczko26.

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Marzec 2023
Postów
35
To jest mój 32 dzień cyklu, miesiączka spóźnia mi się 3 dzień. Dzisiaj zrobiłam test jest lekka druga kreska. Martwię się czy nie jest ona za słaba? Od razu dzisiaj zadzwoniłam do mojego ginekologa ale pierwszy wolny termin to 27 marca. Pierwszą ciążę poronilam w 5 tygodniu.Byla to ciąża biochemiczna. Czasami mam skurcze i boli mnie podbrzusze biegam co chwilę do toalety sprawdzić czy wszystko w porządku.
 

Załączniki

  • 20230306_192312.jpg
    20230306_192312.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 672
reklama
Lekarz zobaczy coś dopiero najwcześniej właśnie jakoś w tc, przy becie > 1000.
Teraz najwyżej możesz zrobić progesteron i betę. Jeśli prog będzie za niski, to lekarz przepisze leki.
 
27 marzec to dobry termin na lekarza. Ewentualne gdyby cos sie wczesniej działo, ale poki co myśl pozytywnie.
 
Dzięki ;) na pewno zrobię betę i progesteron. Staram się być dobrej myśli i nie zwariować.
Pewnie jeszcze będę powtarzać testy :D. Ale dobrze wiedzieć że na jakość kreski wpływa wiele czynników.
 
Dzięki ;) na pewno zrobię betę i progesteron. Staram się być dobrej myśli i nie zwariować.
Pewnie jeszcze będę powtarzać testy :D. Ale dobrze wiedzieć że na jakość kreski wpływa wiele czynników.

Zrób bete i proga, nie męcz się testami, bo jak inaczej wybarwi to osiwiejesz 😁
 
Moja kreseczka też była cieniutka na każdym z czterech testów 😂 Następnego dnia oczywiście beta i po dwóch dniach sprawdzenie czy przyrasta. Okazuje się, że te testy jakieś lipne, bo niby czułość od 20 a nawet 15, a ja miałam bete 200 a na teście musiałam zastanawiać się nad tą kreseczką czy na pewno tam jest czy tylko mi się wydaje 😊
 
reklama
To jest mój 32 dzień cyklu, miesiączka spóźnia mi się 3 dzień. Dzisiaj zrobiłam test jest lekka druga kreska. Martwię się czy nie jest ona za słaba? Od razu dzisiaj zadzwoniłam do mojego ginekologa ale pierwszy wolny termin to 27 marca. Pierwszą ciążę poronilam w 5 tygodniu.Byla to ciąża biochemiczna. Czasami mam skurcze i boli mnie podbrzusze biegam co chwilę do toalety sprawdzić czy wszystko w porządku.
Ja poroniłam pierwsza ciazę 4 tyg to zrozumiałe , że się boisz to , że kreska jest słabsza nie jest regułą bo to tylko test kawałek plastiku. Zrób betę hcg z krwi wtedy będziesz mieć jasność :)
Mi test w 4 tyg ciąży nie wykrył dlatego podchodzę do nich z dystansem :)
 
Do góry