reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test.

Dziękuję bardzo to już niestety 2 z rzędu... Zaczynam badania i szukam przyczyny 11 kwietnia pierwszy termin na Trombofilie i celiakia. Mam nadzieję że szybko się dowiem dlaczego tak się dzieje i zacznę leczenie Trzymajcie kciuki
 
reklama
Wiem...w 1 ciąży byłam w 5 tyg była kropka tylko kazała przyjść z 3 tyg ...teraz był w 6tyg pusty pęcherzyk ...przyszłam w 8tyg pusty pęcherzyk ...ja z własnego doświadczenia jeśli będzie mi dane być w ciąży znowu nie pójdę wcześniej niż 6-7tydzien bo nawet jak beta HCG jest prawidłowa itp różnie może być . Mnie już ani test ani beta nie ucieszy dopóki nie zobacze bicia serca.
Mam tak samo :( też na przyszłość uwierzę dopiero jak zobaczę jak bije serduszko :(
 
Dziękuję bardzo to już niestety 2 z rzędu... Zaczynam badania i szukam przyczyny 11 kwietnia pierwszy termin na Trombofilie i celiakia. Mam nadzieję że szybko się dowiem dlaczego tak się dzieje i zacznę leczenie Trzymajcie kciuki
Dlaczego akurat celiakia ? Lekarz tak zlecił czy robisz badania na własną rękę ?
 
Dlaczego akurat celiakia ? Lekarz tak zlecił czy robisz badania na własną rękę ?
Lekarz zalecił mi pakiet badań. Niestety mieszkam w niemczech a oni tutaj niechętni do badań dopiero po 3 poronieniu. Więc znalazłam prywatnie w Polsce zestaw który zawiera
  • czynnik V Leiden
  • mutacja genu protrombiny 20210
  • wariant C677T genu MTHFR
  • wariant A1298C genu MTHFR
  • PAI-1 / SERPINE1
  • V R2
  • Celiakia – geny HLA-DQ2,2, HLA-DQ2,5, HLA-DQ8.
 
Lekarz zalecił mi pakiet badań. Niestety mieszkam w niemczech a oni tutaj niechętni do badań dopiero po 3 poronieniu. Więc znalazłam prywatnie w Polsce zestaw który zawiera
  • czynnik V Leiden
  • mutacja genu protrombiny 20210
  • wariant C677T genu MTHFR
  • wariant A1298C genu MTHFR
  • PAI-1 / SERPINE1
  • V R2
  • Celiakia – geny HLA-DQ2,2, HLA-DQ2,5, HLA-DQ8.
Mogłabym prosić o jakiegoś linka do strony gdzie mogę znaleźć tą ofertę ?
 
Serduszko nie daje gwarancji. Ja tracilam ciaze na etapie 10 tygodnia max. Także oddechniesz dopiero po porodzie
Bardzo współczuję :( najgorsze co może być to mieć właśnie takie doświadczenia. Bo później jeżeli udaje się zajść w ciążę to zamiast się nią cieszyć to człowiek się ciągle boi :(
 
reklama
Do góry