reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test.

Moja kreseczka też była cieniutka na każdym z czterech testów 😂 Następnego dnia oczywiście beta i po dwóch dniach sprawdzenie czy przyrasta. Okazuje się, że te testy jakieś lipne, bo niby czułość od 20 a nawet 15, a ja miałam bete 200 a na teście musiałam zastanawiać się nad tą kreseczką czy na pewno tam jest czy tylko mi się wydaje 😊
To faktycznie przez te testy tylko człowiek się stresuje i analizuje :) my z mężem za pierwszym razem to szukaliśmy jej pod każdym możliwym kątem była taka cieniutka :D zrobię tak jak piszecie jutro od razu dzwonie na bete I zobaczymy, trzymajcie kciuki :*
 
reklama
To faktycznie przez te testy tylko człowiek się stresuje i analizuje :) my z mężem za pierwszym razem to szukaliśmy jej pod każdym możliwym kątem była taka cieniutka :D zrobię tak jak piszecie jutro od razu dzwonie na bete I zobaczymy, trzymajcie kciuki :*
Mojego cienia nawet mąż nie widział, a beta potwierdziła ciążę
 
U mnie w dniu spodziewanej miesiączki test był negatywny. Tydzień później dwie grube krechy i beta wynosiła 1540. Zrób badania z krwi, zaczekaj cierpliwie na wizytę u lekarza i wypoczywaj. Powodzenia :)
 
To wcale nie jest blada kreska :) Po pierwsze gratulacje, po drugie rzeczywiście beta, prog i przyrost a potem gin. Trzymam kciuki :)
 
To jest mój 32 dzień cyklu, miesiączka spóźnia mi się 3 dzień. Dzisiaj zrobiłam test jest lekka druga kreska. Martwię się czy nie jest ona za słaba? Od razu dzisiaj zadzwoniłam do mojego ginekologa ale pierwszy wolny termin to 27 marca. Pierwszą ciążę poronilam w 5 tygodniu.Byla to ciąża biochemiczna. Czasami mam skurcze i boli mnie podbrzusze biegam co chwilę do toalety sprawdzić czy wszystko w porządku.
Zrób betę HCG i sprawdź przyrost w ciągu 48h. Na wizytę nie wcześniej niż 6tydz bo nic nie zobaczysz
 
Z dobrym sprzętem i w 5 tygodniu zobaczysz, ale i tak ona ma termin na 27 marzec to akurat
Wiem...w 1 ciąży byłam w 5 tyg była kropka tylko kazała przyjść z 3 tyg ...teraz był w 6tyg pusty pęcherzyk ...przyszłam w 8tyg pusty pęcherzyk ...ja z własnego doświadczenia jeśli będzie mi dane być w ciąży znowu nie pójdę wcześniej niż 6-7tydzien bo nawet jak beta HCG jest prawidłowa itp różnie może być . Mnie już ani test ani beta nie ucieszy dopóki nie zobacze bicia serca.
 
reklama
Wiem...w 1 ciąży byłam w 5 tyg była kropka tylko kazała przyjść z 3 tyg ...teraz był w 6tyg pusty pęcherzyk ...przyszłam w 8tyg pusty pęcherzyk ...ja z własnego doświadczenia jeśli będzie mi dane być w ciąży znowu nie pójdę wcześniej niż 6-7tydzien bo nawet jak beta HCG jest prawidłowa itp różnie może być . Mnie już ani test ani beta nie ucieszy dopóki nie zobacze bicia serca.


A ja musiałam iść ze względu na obstawę lekami juz po tescie pozytywnym z beta. A w 5 tygodniu bylo wszystko, wraz z sercem i założona karta ciąży. Wiec jeśli nic komuś nie dolega może iść później, ale nie oznacza, że nie będzie nic na usg widać szybciej. Około 1000/1500 bety i na usg można już zobaczyć. A Około 10 tysięcy bety i akcja serducha powinna być. Także spokojnie, podchodzisz z dystansem przez stratę. Przeszłam to 4 razy i za każdym razem na późniejszym etapie niestety. Nigdy nie wiemy co i kiedy może nas spotkać. Dziś bije serce a jutro niestety już nie. 3mam kciuki, aby szybko Ci się udało zajsc w zdrowa ciążę
 
Do góry