reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test.

A ja musiałam iść ze względu na obstawę lekami juz po tescie pozytywnym z beta. A w 5 tygodniu bylo wszystko, wraz z sercem i założona karta ciąży. Wiec jeśli nic komuś nie dolega może iść później, ale nie oznacza, że nie będzie nic na usg widać szybciej. Około 1000/1500 bety i na usg można już zobaczyć. A Około 10 tysięcy bety i akcja serducha powinna być. Także spokojnie, podchodzisz z dystansem przez stratę. Przeszłam to 4 razy i za każdym razem na późniejszym etapie niestety. Nigdy nie wiemy co i kiedy może nas spotkać. Dziś bije serce a jutro niestety już nie. 3mam kciuki, aby szybko Ci się udało zajsc w zdrowa ciążę
Dziękuję ♥️ jakaś iskra nadziei jest skoro miałam puste jajo to i może uda się znowu zajść ....zobaczymy jak to będzie
 
reklama
Ja 3 stycznia miałam 200 bety, a OM miałam 24 listopada, więc też niby o wiele za mało. Jednak po dwóch dniach beta już była 600 więc przestałam się martwić. Na usg okazało się, że owulacja przesunęła się i dzidziuś młodszy o prawie 2 tygodnie. Więc wielkość bety nie ma znaczenia, najważniejszy przyrost 😊
 
reklama
Do góry