reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test

klaudia16

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2023
Postów
56
Hej , mam pytanie . Nad ranem w poniedziałek (6 dni przed planowana miesiączka i 8 dni po stosunku w owulacji) zrobiłam strumieniowy test który wyszedł pozytywnie , kreska była mocno widoczna , później zrobiliśmy kolejny już z innego moczu i wyszedl negatywnie , w kolejnych dniach o równych porach dnia również negatywne, we wtorek rano byłam na krwi wyniki 2.3 wnioskuję że w ciazy nie jestem czy ktoś może mi ewentualnie powiedzieć co mogło być powodem pierwszego pozytywnego testu
 
reklama
Hej , mam pytanie . Nad ranem w poniedziałek (6 dni przed planowana miesiączka i 8 dni po stosunku w owulacji) zrobiłam strumieniowy test który wyszedł pozytywnie , kreska była mocno widoczna , później zrobiliśmy kolejny już z innego moczu i wyszedl negatywnie , w kolejnych dniach o równych porach dnia również negatywne, we wtorek rano byłam na krwi wyniki 2.3 wnioskuję że w ciazy nie jestem czy ktoś może mi ewentualnie powiedzieć co mogło być powodem pierwszego pozytywnego testu
Mógł być wadliwy i wyszła fałszywa druga kreska.
 
Nie pierwszy raz bym tu slyszala o wadliwym tescie, ktory wychodzil falszywie pozytywny. Beta jest bardziej wiarygodna i wyklucza ciaze. A masz zdjecie tego testu moze?
 
Właśnie w tych emocjach nie zrobiłam zdjęcia, a teraz ta kreska jest już prawie nie widoczna , przez cały 1 dzień była delikatnie jaśniejsza od kreski testowej
 
Wlasnie wczoraj mialam pisac. Ze tylko czynnie hormonalny guz jajnika da pozytywny test beta HCG. Zwykle torbiele czy to czynnosciowe czy krwotoczne nie wytwarzaja beta HCG.
 
reklama
Hej , mam pytanie . Nad ranem w poniedziałek (6 dni przed planowana miesiączka i 8 dni po stosunku w owulacji) zrobiłam strumieniowy test który wyszedł pozytywnie , kreska była mocno widoczna , później zrobiliśmy kolejny już z innego moczu i wyszedl negatywnie , w kolejnych dniach o równych porach dnia również negatywne, we wtorek rano byłam na krwi wyniki 2.3 wnioskuję że w ciazy nie jestem czy ktoś może mi ewentualnie powiedzieć co mogło być powodem pierwszego pozytywnego testu
Miałam podobną sytuacje 2 tyg temu z tym że u mnie cykl jest w cały świat... po 9 dniach od fałszywego testu byl to Pink i po 6 dniach od bety 0,1 test poranny o czułości 25mlu wyszedł blado pozytywny juz po 2 minutach kolejny popoludniowy 10mlu już były mocne 2 kreski beta tydzień po 0,1 wynosiła 31.99 więc jeśli jesteś przed miesiączką a istnieje możliwość że mogłabyś być w ciąży to sprawdź to bliżej miesiączki 😉 u mnie były odrazu widoczne zmiany jeśli chodzi o piersi, twarde powiększone sutki , następnego dnia po wykonaniu testu już nie było mowy o porannym myciu zębów...wiadomo każda z nas jest inna ale być może ta informacja się przyda😉
 
Do góry