reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test

Progesteronu nie sprawdzałam za każdym razem ale od początku był ok 33 później delikatnie spadł a teraz z zeszłego tygodnia robiłam to był 28.
Beta różnie pierwsze przyrosty miałam po ponad 200% potem 140% raz nawet poniżej 100% i wtedy już panika była. Raz też głupotę zrobiłam bo porównałam sobie w kalkulatorze betę po ponad tyg i wychodziło ledwie 20% a tego sie po prostu nie robi po takim czasie. Na drugi dzień już byłam u lekarza zapłakana że znów poronienie.. Ogólnie sprawdzanie bety pow 6 tys nie ma sensu ponoć tylko ważne jest co widać na usg. A my się same nie potrzebnie nakręcamy
W którym tyg byłaś na usg i kiedy słyszałaś bicie serduszka?
 
reklama
To mnie trochę uspokoiłas 😂😂 a jakie miałaś na początku pamiętasz?
na samym początku to nawet 13 przy becie 23. Tak to później coś było ponad 20 , ale niewiele . Teraz w czwartej w 9 tygodniu miałam 28 to się zdziwiłam , że tak dużo , lekarz powiedział , że dobrze :) ogólnie mi lekarz kiedyś powiedział, że jak nic się nie dzieje to bez sensu badać ten progesteron 😏
 
na samym początku to nawet 13 przy becie 23. Tak to później coś było ponad 20 , ale niewiele . Teraz w czwartej w 9 tygodniu miałam 28 to się zdziwiłam , że tak dużo , lekarz powiedział , że dobrze :) ogólnie mi lekarz kiedyś powiedział, że jak nic się nie dzieje to bez sensu badać ten progesteron 😏
A jak u ciebie zaczęło się z beta i w którym tyg robiłaś 😘
 
Za każdym razem nie robiłam . Tak jak pisałam , najwcześniej wykąpałam jak miała 23 i po dwóch dniach wzrosła do 63 i już ładnie rosła później. A progesteron skakał raz mniejszy raz większy. Przy pierwszej ciąży to ogólnie dowiedziałam się o ciąży jak beta już miała 3500 🙈 w 3 nie pamiętam , teraz w 4 nie badałam wcale bety, tylko ten progesteron w 9 tygodniu, bo mi lekarz zlecił , coś tam na początku w USG było nie tak.
 
Za każdym razem nie robiłam . Tak jak pisałam , najwcześniej wykąpałam jak miała 23 i po dwóch dniach wzrosła do 63 i już ładnie rosła później. A progesteron skakał raz mniejszy raz większy. Przy pierwszej ciąży to ogólnie dowiedziałam się o ciąży jak beta już miała 3500 🙈 w 3 nie pamiętam , teraz w 4 nie badałam wcale bety, tylko ten progesteron w 9 tygodniu, bo mi lekarz zlecił , coś tam na początku w USG było nie tak.
Mam obawy przed ciążą biochemiczna, pozamaciczna czy pustym jajem :( to jest takie stresujące
 
reklama
Mam obawy przed ciążą biochemiczna, pozamaciczna czy pustym jajem :( to jest takie stresujące
tak to jest. Od początku ciąży się o coś martwisz . Na początku tym , potem , żeby zdrowo rósł, żeby szyjka nie puściła , żeby nie urodzić wcześniaka , potem porodem , żeby było ok, a jak urodzisz to dalej masz zmartwień pełno albo i jeszcze więcej. To już chyba tak jest przy dziecku , będziesz się o nie martwić całe życie ;)
 
Do góry