reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pozytywny wynik testu a brak ciąży

Rozwiązania
0
Dziewczyny okres spóźnia się już 6 dni zrobiłam test w dniu spodziewanaje @ wyszedł pozytywny po dwóch dniach kolejny znowu dwie kreski. Umówiłam się do lekarza, on nie stwierdził ciąży, ale znalazł gigantyczną torbiel na prawym jajniku, zapisał duphaston 3x1 i kazał za tydzień przyjechać. Dodam, że brałam clo na wywołanie owulacji, mieisac temu na usg nie było widać torbiel. Czy ktoś tak miał, że torbiel dawała pozytywny wynik testu ? Nie wiem już coś myśleć

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Dziewczyny okres spóźnia się już 6 dni zrobiłam test w dniu spodziewanaje @ wyszedł pozytywny po dwóch dniach kolejny znowu dwie kreski. Umówiłam się do lekarza, on nie stwierdził ciąży, ale znalazł gigantyczną torbiel na prawym jajniku, zapisał duphaston 3x1 i kazał za tydzień przyjechać. Dodam, że brałam clo na wywołanie owulacji, mieisac temu na usg nie było widać torbiel. Czy ktoś tak miał, że torbiel dawała pozytywny wynik testu ? Nie wiem już coś myśleć
Mój gin mi wielokrotnie mówił że torbiel nie fałszuje wyniku testu i to nie jeden gin mi tak mówił. Masz możliwość zrobienia beta hcg? Żeby było coś na usg widać to jest za wcześnie. Beta musi być 1000-1500 żeby pęcherzyk był widoczny na usg.

Rozwiązania
0
Niestety w tym i przyszłym tygodniu nie, w czwartek znowu jadę do giną, może wtedy znajdzie coś więcej niż torbiel, ale dał jasno do zrozumienia że poztywtywny wynik to może być wina torbieli

młoda1994

Rozwiązania
1
Niestety w tym i przyszłym tygodniu nie, w czwartek znowu jadę do giną, może wtedy znajdzie coś więcej niż torbiel, ale dał jasno do zrozumienia że poztywtywny wynik to może być wina torbieli
Który tydzień by ci wychodził z miesiączki? Masz regularne cykle?

Rozwiązania
0
W niedzielę powinien zacząć się 6 tydzień, z moich obserwacji wynika że w ciążę mogłam zajść 10-11 czerwca, dzisiaj mamy już 3 lipca. W pierwszej ciąży było widać już pecherzyk

młoda1994

Rozwiązania
1
W niedzielę powinien zacząć się 6 tydzień, z moich obserwacji wynika że w ciążę mogłam zajść 10-11 czerwca, dzisiaj mamy już 3 lipca. W pierwszej ciąży było widać już pecherzyk
Każda ciąża jest inna nie możesz porównywać domniemanej ciąży obecnie do poprzedniej. Jak będziesz w czwartek u gin to może będzie coś widać. A masz zdjęcia tych testów? Powtórz i zobacz czy kreska testowa ciemnieje. Ciąża również może być młodsza dlatego nie było nic widać

Rozwiązania
0
Już ciemniejsza nie może być, dodam że torbiel ma około 8 cm więc jest duża, dlatego lekarz podejrzewa że ona wytwarza hcg

młoda1994

Rozwiązania
1
Już ciemniejsza nie może być, dodam że torbiel ma około 8 cm więc jest duża, dlatego lekarz podejrzewa że ona wytwarza hcg
Musisz cierpliwie czekać na wizytę u gin i usg. Życzę aby jednak okazało się że jesteś w ciąży a torbiel żeby się po woli zmniejszała.

kasiaa91

Rozwiązania
0
Jesteś 6 dni po terminie miesiączki to za szybko by w macicy zobaczyć cokolwiek poza endometrium.
Ciąża jest na 100% - czy dobrze zlokalizowana i dobrze rozwijająca się lekarz może stwierdzić za 1,5-2 tyg, do tego czasu zrób betę w 48h odstępie ew progesteron - progesteron powyżej 25 wyklucza książkowo ciąże pozamaciczną :)

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Za wcześnie poszłaś do lekarza :)
Ja też miałam torbiel w drugiej ciąży, też mnie ginka nastraszyła, że żadnej ciąży nie ma, ale jak dostanę krwotoku, to do szpitala.
I ta "torbiel" ma dzisiaj ponad 5 lat ;)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Unanime Pozytywny i negatywny wynik testu ciążowego Staramy się 19
A Wynik testu pozytywny czy negatywny? Potrzebuję porady 17
D pozytywny czy negatywny wynik testu Potrzebuję porady 9
R Czy wynik testu jest pozytywny? Ciąża, poród, połóg 10
K Flumycon i Gynalgin a pozytywny wynik testu ciążowego Potrzebuję porady 2
Sylwia maybe baby Czy jest to wynik pozytywny? Potrzebuję porady 11
Andzia933 Test owulacyjny wynik pozytywny czy negatywny Potrzebuję porady 14
agatella93dw Test ciążowy, jaki wynik? Potrzebuję porady 16
Fado123 Pozytywny wynik na GBS Potrzebuję porady 27
K Czy ta blada kreska to wynik pozytywny? Potrzebuję porady 23
M prosze o pomoc czy to wynik pozytywny Potrzebuję porady 11
Maidenhead Oczekiwanie na pozytywny wynik, jak wczesnie? Potrzebuję porady 4
D Pozytywny czy negatywny wynik ? Potrzebuję porady 17
L Pozytywny wynik chlamydii. Jestem załamana. Potrzebuję porady 22
W Test owulacyjny Staramy się 1
M Wynik pozytywny beta 47 a brak ciazy Potrzebuję porady 0
marina7 W którym dniu pozytywny test Staramy się 20
A Czy ten test jest pozytywny? Czy ja jestem w ciąży ? Przyszłe mamy 9
Bobasek12345 Błagam pomóżcie czy test jest pozytywny Potrzebuję porady 88
C Test pozytywny czy bledny? Staramy się 17
Marlena1984 Pozytywny test 🤩 Staramy się 46
M Pozytywny, czy negatywny? Ciąża, poród, połóg 20
Paulina 12345 Test pozytywny czy negatywny Potrzebuję porady 6
domcia2212 Czy test owulacyjny jest pozytywny? Potrzebuję porady 3
K Pozytywny czy negatywny ? Staramy się 10
Dottis Test pozytywny 7 dni przed miesiaczką Przyszłe mamy 16
R Może być pozytywny? Potrzebuję porady 14
monika1990000 Czy ten teat jest pozytywny? Potrzebuję porady 11
S Czy to megatywny czy pozytywny ? Ciąża, poród, połóg 17
Mia991 Czy test pozytywny przed terminem miesiączki Staramy się 28
A Pozytywny czy negatywny? Staramy się 10
D Test pozytywny negatywny? Staramy się 6
C Pozytywny test ciążowy. Ciąża, poród, połóg 31
GabrielaNowak85 Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy Potrzebuję porady 1281
A Test ciążowy - pozytywny? Staramy się 22
O Test, negatywny czy pozytywny Potrzebuję porady 9
L Czy to test pozytywny? Potrzebuję porady 27
Paulinax Pozytywny test LH-wątpliwości Staramy się 1
B Rosnąca temperatura przed okresem, pozytywny test owulacyjny, a brak owulacji Staramy się 14
K Ciąża- niski poziom hcg Potrzebuję porady 32
KasiaRyba Test pozytywny, USG 2 mm zarodek, minęło 7 dni , ale testy już negatywne Potrzebuję porady 36
Rabatka Kiedy pozytywny test ciążowy po pregnylu Potrzebuję porady 4
Sylwia maybe baby Tabletki antykoncepcyjne. @spoznia się ponad 20 dni pozytywny test Potrzebuję porady 16
D Test Pozytywny. Potrzebuję porady 1
M Pozytywny? Potrzebuję porady 11
M Test pozytywny a krwawienie Staramy się 13
V Test clearblue wiarygodny pozytywny Staramy się 14
A Test ciążowy pozytywny Potrzebuję porady 12
F Późny pozytywny test. Ciąża, poród, połóg 20
D Czy to ciąża? I pozytywny test? Potrzebuję porady 167