reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny wynik testu a brak ciąży

Dołączył(a)
3 Lipiec 2020
Postów
4
Dziewczyny okres spóźnia się już 6 dni zrobiłam test w dniu spodziewanaje @ wyszedł pozytywny po dwóch dniach kolejny znowu dwie kreski. Umówiłam się do lekarza, on nie stwierdził ciąży, ale znalazł gigantyczną torbiel na prawym jajniku, zapisał duphaston 3x1 i kazał za tydzień przyjechać. Dodam, że brałam clo na wywołanie owulacji, mieisac temu na usg nie było widać torbiel. Czy ktoś tak miał, że torbiel dawała pozytywny wynik testu ? Nie wiem już coś myśleć
 
reklama
reklama
Dziewczyny okres spóźnia się już 6 dni zrobiłam test w dniu spodziewanaje @ wyszedł pozytywny po dwóch dniach kolejny znowu dwie kreski. Umówiłam się do lekarza, on nie stwierdził ciąży, ale znalazł gigantyczną torbiel na prawym jajniku, zapisał duphaston 3x1 i kazał za tydzień przyjechać. Dodam, że brałam clo na wywołanie owulacji, mieisac temu na usg nie było widać torbiel. Czy ktoś tak miał, że torbiel dawała pozytywny wynik testu ? Nie wiem już coś myśleć
Witaj mam podobny problem okres się spóźnia się 12 dni 4 testy ciążowe pozytywne ale lekaz nie widzi ciąży tylko mala torbiel na lewym jajniku.... jutro idę na beta Hcg jak u pani się zakończyło?
 
Do góry