reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny wynik testu a brak ciąży

Dołączył(a)
3 Lipiec 2020
Postów
4
Dziewczyny okres spóźnia się już 6 dni zrobiłam test w dniu spodziewanaje @ wyszedł pozytywny po dwóch dniach kolejny znowu dwie kreski. Umówiłam się do lekarza, on nie stwierdził ciąży, ale znalazł gigantyczną torbiel na prawym jajniku, zapisał duphaston 3x1 i kazał za tydzień przyjechać. Dodam, że brałam clo na wywołanie owulacji, mieisac temu na usg nie było widać torbiel. Czy ktoś tak miał, że torbiel dawała pozytywny wynik testu ? Nie wiem już coś myśleć
 
reklama
Dziewczyny okres spóźnia się już 6 dni zrobiłam test w dniu spodziewanaje @ wyszedł pozytywny po dwóch dniach kolejny znowu dwie kreski. Umówiłam się do lekarza, on nie stwierdził ciąży, ale znalazł gigantyczną torbiel na prawym jajniku, zapisał duphaston 3x1 i kazał za tydzień przyjechać. Dodam, że brałam clo na wywołanie owulacji, mieisac temu na usg nie było widać torbiel. Czy ktoś tak miał, że torbiel dawała pozytywny wynik testu ? Nie wiem już coś myśleć
Mój gin mi wielokrotnie mówił że torbiel nie fałszuje wyniku testu i to nie jeden gin mi tak mówił. Masz możliwość zrobienia beta hcg? Żeby było coś na usg widać to jest za wcześnie. Beta musi być 1000-1500 żeby pęcherzyk był widoczny na usg.
 
Niestety w tym i przyszłym tygodniu nie, w czwartek znowu jadę do giną, może wtedy znajdzie coś więcej niż torbiel, ale dał jasno do zrozumienia że poztywtywny wynik to może być wina torbieli
 
W niedzielę powinien zacząć się 6 tydzień, z moich obserwacji wynika że w ciążę mogłam zajść 10-11 czerwca, dzisiaj mamy już 3 lipca. W pierwszej ciąży było widać już pecherzyk
 
W niedzielę powinien zacząć się 6 tydzień, z moich obserwacji wynika że w ciążę mogłam zajść 10-11 czerwca, dzisiaj mamy już 3 lipca. W pierwszej ciąży było widać już pecherzyk
Każda ciąża jest inna nie możesz porównywać domniemanej ciąży obecnie do poprzedniej. Jak będziesz w czwartek u gin to może będzie coś widać. A masz zdjęcia tych testów? Powtórz i zobacz czy kreska testowa ciemnieje. Ciąża również może być młodsza dlatego nie było nic widać [emoji848]
 
reklama
Dziewczyny okres spóźnia się już 6 dni zrobiłam test w dniu spodziewanaje @ wyszedł pozytywny po dwóch dniach kolejny znowu dwie kreski. Umówiłam się do lekarza, on nie stwierdził ciąży, ale znalazł gigantyczną torbiel na prawym jajniku, zapisał duphaston 3x1 i kazał za tydzień przyjechać. Dodam, że brałam clo na wywołanie owulacji, mieisac temu na usg nie było widać torbiel. Czy ktoś tak miał, że torbiel dawała pozytywny wynik testu ? Nie wiem już coś myśleć

Jesteś 6 dni po terminie miesiączki to za szybko by w macicy zobaczyć cokolwiek poza endometrium.
Ciąża jest na 100% - czy dobrze zlokalizowana i dobrze rozwijająca się lekarz może stwierdzić za 1,5-2 tyg, do tego czasu zrób betę w 48h odstępie ew progesteron - progesteron powyżej 25 wyklucza książkowo ciąże pozamaciczną :)
 
reklama
Za wcześnie poszłaś do lekarza :)
Ja też miałam torbiel w drugiej ciąży, też mnie ginka nastraszyła, że żadnej ciąży nie ma, ale jak dostanę krwotoku, to do szpitala.
I ta "torbiel" ma dzisiaj ponad 5 lat ;)
 
Do góry