reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ppproszę o radę.

Hej laseczki mam pytanko do was. Robiłam pierwszy raz test owulacyjny. Tylko mi sie pomylilo. Bo wg kalendarzyka owulacje mialam wczoraj 🙃😒 a myslalam że dziś. Wiec zrobilam ten test i takie cos wyszlo. Co to oznacza???
W sumie oznacza nic, bo nie ma z czym porównać. Testy owu zaczyna się robic przed owu a nie wtedy, kiedy wypada wg kalendarzyka.
 
reklama
Teraz słabsza wyszła.Nw czemu Wiec niewiem czy jest sens robic dalej. Staram sie z partnerem o dzidzię juz 4 miesiac i nic.
IMG20230615213543.jpg
 
To zrobic jeszcze jeden???
Njalepiej robić kilka dni przed teoretyczną owulacją, rano i wieczorem, aż to momentu, gdy obie kreski będą tak samo mocne. Wtedy w ciagu 24 h powinna być owulacja.

Warto też podejść do ginekologa i sparwdzić, czy w ogóle masz owulacje.


Zdrowa para ma ok. rok na zajście w ciążę, także spokojnie :) Tylko w filmach to każy od razu zachodzi w ciążę :)
W międzyczasie warto też np. sprawdzić tsh i ogólnie cały pakiet tarczycowy.
 
To zrobic jeszcze jeden???
rób sobie najlepiej codziennie te testy, zależy jakie długie masz cykle . A jeszcze proponuję udać się na monitoring do Ginekologa, będziesz miała pewność, czy ta owulacja występuje 🙃
4 miesiące to nic, przeciętna zdrowa para ma rok czasu, wtedy można gdybać. Jest tu wątek staraczek 2023, napisz do nich one Ci poradzą co i jak powinno wyglądać :) .
 
Teraz słabsza wyszła.Nw czemu Wiec niewiem czy jest sens robic dalej. Staram sie z partnerem o dzidzię juz 4 miesiac i nic. Zobacz załącznik 1537590

Szczerze mówiąc w tym cyklu to już nie ma co marnować tyle plastiku. Bo nic Ci to nie zmieni. Ja od piku do okresu miałam testy pozytywne więc się już nie dowiesz. Co najwyżej idzi do ginekologa na usg to Ci powie czy jesteś przed czy po
 
reklama
I zrobilam i wychodzą te same. I niewiem co to oznacza?? Dziekuje za wszystkie rady kobitki😘☺️Zobacz załącznik 1537951

Nadal nic xD i nic w tym cyklu znaczyć nie będą. Nie wiem czego tu nie rozumiesz, prościej się już po polsku nie da.

Testy owulacyjne robi się od ok. 10 dnia cyklu (na jakiś 5 dni PRZED owulacją) one muszą być negatywne, by ściemnieć i pokazać pik. Teraz g*wno pokazują bo możesz być 1 dzień prze owulacją, albo 3 dni po. Nikt tym bardziej przez internet nie powie Ci ile i czy w ogóle. To może podać TYLKO lekarz. Z tego co wiem na forum nie mamy też żadnej wróżki czy jasnowidza - ale w necie tego pełno, także możesz skorzystać z takiej usługi :)
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
4
Wyświetleń
26 tys
Deleted member 176021
D
Do góry