reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ppproszę o radę.

A jak 19stego rowniez odbylam. Mowil partner że coś tam wlał 🤣. Jestem dwa dni przed okresem i narazie nie wskazuje nic na miesiaczke. Zawsze mnie ze tak powiem opryszczywalo a teraz nic. Piersi mnie bolą od prawie tygodnia. I w pochwie mam bardzo gęsty śluz to nw moze jakas malutka szansa??

A czemu nie zrobisz testu ciążowego lub bety?
Przecież to rozwieje wszelkie wątpliwości
 
reklama
A jak 19stego rowniez odbylam. Mowil partner że coś tam wlał 🤣. Jestem dwa dni przed okresem i narazie nie wskazuje nic na miesiaczke. Zawsze mnie ze tak powiem opryszczywalo a teraz nic. Piersi mnie bolą od prawie tygodnia. I w pochwie mam bardzo gęsty śluz to nw moze jakas malutka szansa??
Zawsze jest szansa, owulacja się mogła przesunąć, nie jesteśmy robotami i nic się nie dzieje jak w zegarku co miesiąc idealnie o tej samej porze 😝 Poczekaj do daty miesiączki i zrób test ciążowy.
 
A ile kosztuje to badanie???

Nie wiem bo ja w lux med mam za darmo.
Ale ile by nie kosztowało to prowadzenie ciąży, wyprawka a potem życie dziecka to są tysiące złotych więc trochę dziwne ze ktos nie ma tych powiedzmy 100zl na bete a bedzie mial na wychowanie 🤷‍♀️
 
reklama
Hej laseczki mam pytanko do was. Robiłam pierwszy raz test owulacyjny. Tylko mi sie pomylilo. Bo wg kalendarzyka owulacje mialam wczoraj 🙃😒 a myslalam że dziś. Wiec zrobilam ten test i takie cos wyszlo. Co to oznacza???
IMG20230615193247.jpg
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
4
Wyświetleń
26 tys
Deleted member 176021
D
Do góry