reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca dla Mam-Warszawa

Dołączył(a)
6 Grudzień 2010
Postów
1
Jedną z kluczowych wartości, jaką AEGON kieruje się w swojej działalności jest ZAUFANIE. Budujemy je poprzez długofalowe relacje z naszymi Klientami, pracownikami.

Chcesz zdobyć nowy zawód, który da Ci niezależność, stabilność i systematyczność finansową, poczucie bezpieczeństwa i elastyczne godziny pracy?
Chcesz zacząć być aktywna zawodowo i nie musieć wybierać między:
„pracujesz albo wychowujesz”?
Dołącz do Naszego Zespołu Aktywnych już Mam!

Mam Dziecko Mam Pracę!!!
PRACA DLA MAM!

PRACUJESZ I WYCHOWUJESZ
Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Czekamy na Ciebie jeśli potrafisz powiedzieć o sobie, że jesteś osobą:
Komunikatywną, otwartą z wysoką kulturą osobistą
Ambitną, zdyscyplinowaną, poważnie traktującą obowiązki zawodowe
Chcącą się rozwijać i realizować wspólnie ustalone cele współpracy
Chcącą zająć się sprzedażą Produktów Finansowych

Zapewnimy Ci:
Elastyczny system pracy tak abyś nie musiała się bać o to, że Twoje maleństwo jest odbierane jako ostatnie ze żłobka
Wolny dzień kiedy Twoja Pociecha jest chora i potrzebuje Twojej obecności
Stacjonarny system pracy
Pracę w młodym i przyjaznym zespole
Gruntowne szkolenia umożliwiające Twój efektywny i indywidualny rozwój
Pełen pakiet profesjonalnych i licencjonowanych szkoleń
Doskonalenie umiejętności zawodowych przy wsparciu najlepszych Menagerów

Dla Nas przede wszystkim jesteś Mamą!
Jeżeli jesteś zainteresowana tą ofertą wyślij swoje CV na adres: tomasz.lucyk@aegonpolska.pl z dopiskiem: „MAMA”


Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 
reklama
Do góry