reklama

Praca dla mam

Temat na forum 'Mamy pracujące' rozpoczęty przez Renatta, 2 Styczeń 2013.

1. Renatta

Renatta Początkująca w BB

Zostań Konsultantką Mariza – ciesz się tanimi i dobrymi kosmetykami
    Zawsze otrzymasz rabat 30%,
    Zamawiasz ile chcesz,
    Zamawiasz kiedy chcesz,
    Brak wpisowego,
    Możliwość darmowej przesyłki,
    Program: „Twój Pewny Start z Marizą” dla nowych konsultantek
    Zapisz się już dziś: Strona główna - Mariza Kosmetyki - Zostań konsultantką Marizy, Kosmetyki Mariza
    Rejestrując się poprzez moją stronę otrzymujesz dodatkowo za darmo:
    - stronę internetową,
    - katalogi,
    - próbki,
    - materiały pomocne do pracy,
    - moją pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy z Marizą,
    - darmowy dostęp do Akademii Sukcesu w Marizie,
    - darmowe szkolenia online,
    Obejrzyj film prezentujący możliwości jakie daje Mariza: www.youtube.com/watch?v=ewFWfL9xTuw&feature=youtu.be
    W razie pytań służę pomocą
    Renata Zielezińska ID – 001501 – Manager Marki Mariza
    tel. 514-554-229 (kontakt po godz. 15)
    GG: 5665363
    mail: renatka383@wp.pl
    strona: Strona główna - Mariza Kosmetyki - Zostań konsultantką Marizy, Kosmetyki Mariza

Załączniki:

2. kusmir

kusmir Fanka BB :)

ktoś miał do czynienia z tymi kosmetykami, bo ja pierwsze słyszę, a w sumie po co sprzedawać coś na co nie będzie zapotrzebowania, jakby ktoś coś wiedział to napiszcie proszę tutaj ;)

3. reklama
  4. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

tez pierwsze słyszę! ale czekam na info jakiekolwiek

5. wezka

wezka Początkująca w BB

6. basiaa123

basiaa123 Aktywna w BB

Dziewczyny jak Wam coś doradzę. Jeśli angażujecie się w bycie konsultantką jakiejś firmy, to żeby lepiej zarobić najlepiej pracować w 2 lub więcej firmach tego typu. Wtedy na jednym spotkaniu z koleżankami jedna kupi kosmetyk a druga zaangazuje się w coś innego. Ja tak robię i zarobki całkiem sensowne. Teraz rozpoczęłam wspólpracę z moneysaveapp, bo kosmetyki to już raczej ciężki temat. A oszczędzanie ludzi interesuje. Fajny projekt, zupełna nowość. Dobrze się pracuje ;) Pomyślcie o tym:)

7. baddor

baddor Początkująca w BB

Nie mam najmniejszych wątpliwości, iż warto wejść w tzw. niszą. Z pewnością odniesiemy sukces, jeśli będzie to "coś interesującego". Nie śpieszmy się z podejmowaniem decyzji (zwłaszcza jeśli wiąże się ona z wydatkami).

8. ToysBox

ToysBox Początkująca w BB

U mnie, wszystkie strony w taki sposób dodatkowo zarabiają pieniądze. Lubią to, a więc przychodzi im to z łatwością :).

9. Domii

Domii Początkująca w BB

Jeśli macie smykałkę do pisania krótkich artykułów to polecam poszukać ofert. Można sobie dorobić siedząc w domu :)

10. reklama
  11. nowanka

nowanka Zaciekawiona BB

Ja już w innym temacie pisałam, że jako mama z małym dzieckiem pracuję w domu, wypełniając ankiety przez internet :) bardzo fajne zajęcie, bo nie pochłania zbyt dużo czasu, a robiąc ankiety czuję się ważna i mam wrażenie, że się nie odzwyczajam zanadto od pracy :) polecam portal, na którym założyłam konto www.badanie-opinii.pl :) a może któraś z Was może polecić mi jakiś inny albo jeszcze jeden dodatkowy?

12. martitka2

martitka2 Zaciekawiona BB

A nie myślałayście kiedyś żeby założyć sklep w sieci?Jak się siedzi w domu z dziećmi jest to jakiś pomysł. Nie wiem niestety jak to wygląda kosztowo ale musze się trochę pointeresowac bo sama o tym myślę intensywnie. Przeglądałam troche hurtownie, np: Link do: Hurtownia pościeli on-line - Wólka Kosowska | Larado.pl i samo zaopatrzenie sklepu nie jest jakimś ogromnym kosztem. Niestety nie wiem jak to wygląda z całą resztą.

Poleć forum