reklama

Praca dodatkowa lub na stałe - Konsultant/ka Betterware

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Renatta, 11 Październik 2011.

1. Renatta

Renatta Początkująca w BB

KONSULTANT/KA BETTERWARE
    Zasady są proste:
    - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy,
    - masz 14 dniowy termin płatności,
    - przysługują Ci dodatkowe rabaty za zapraszanie nowych osób do 15%,
    - masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań,
    - jako nowy/a konsultant/ka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start,
    - masz nielimitowany czas pracy i zarobki,
    - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości,
    - możliwość osiągania stałych, comiesięcznych dochodów!

Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku, to właśnie jest oferta dla Ciebie.

Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając dane w poniższym linku: Betterware - Porozmawialnia
    Dodatkowo KONKURS - zdobądź 360 zł tylko rejestrując się tutaj: Betterware - Porozmawialnia

Niezwłocznie po rejestracji wysyłam gratisowe katalogi.
    Masz pytania? Pisz!

Praca dla osób od 18 lat!
    Renata Dembińska PL-48942
    renatka383@wp.pl
    GG 5665363

2. momo1975

momo1975 Fanka BB :)

Niestety firma oferuje sporo produktów z chin które są .dostępne w sklepach typu WSZYSTKO PO 4 ZŁ. I jest to typowa piramida szumnie zwana MLM. Kilka produktów fajnych, reszta z reguły nie warta swojej ceny niestety. A katalog z miesiąca na miesiąc taki sam, mało nowości i sporo kiczu. :/

3. reklama
  4. Renatta

Renatta Początkująca w BB

Widzę, że nie korzystała Pani z produktów naszej firmy. A radziłabym zrobić sobie taki teścik: kupić jedną rzecz z naszego katalogu i jedną ze sklepu wszystko po 4 zł i sprawdzić, co dłużej wytrzyma. Nie wiem, czy jest Pani świadoma, ale w dzisiejszych czasach WSZYSTKIE, nawet znane marki świata takie jak np. Adidas przenoszą swoją produkcję do Chin, bo tam jest taniej. Poza tym Chińczyk, to rozumny człowiek i wie, że jak mu zapłacą więcej, to ma pracę swoją wykonać rzetelnie....

Poza tym Kochana Pani, nasze produkty mają GWARANCJĘ JAKOŚCI, jeśli po jego zamówieniu produkt nie spełni wymogów, może go pani bez żadnych tłumaczeń oddać i zostaną Pań zwrócone pieniążki, a w którym sklepie wszystko po 4 zł ma Pani taką możliwość? Może mi Pani podać adres takiego sklepu?

I po 3, lepiej było by nie posługiwać się pojęciami, których Pani nie rozumie. Droga Pani, Piramida Finansowa była lub jest wtedy kiedy ja proponuję Pani wpłacić pieniądze (najczęściej duże) i obiecuję Pani korzyści w przyszłości... a w firmie Betterware nie musi Pani wpłacać żadnych pieniążków...

Firma Betterware nie jest żadną Piramidą Finansową, można w niej zarabiać, po prostu rozbudowując sieć konsumentów, czyli polecając innym tańsze zakupy czyli o 23% taniej niż w katalogu. Wszystko odbywa się legalnie.

Betterware jest firmą, która działa w legalnie (również w Polsce) zatem tutaj po raz kolejny zostaje obalona Pani wypowiedź o piramidzie.... Firma jest wpisana do Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Zawsze może to Pani sprawdzić osobiście.

Co do asortymentu w katalogach to on się zmienia z miesiąca na miesiąc...

Rozumiem, że Pani wypowiedź jest podyktowana nie znajomością firmy, ani też jej asortymentu.

Gdyby miała Pani jeszcze jakieś niezbadane sądy... proszę o kontakt prywatny.

PS. Lepiej publicznie nie wypowiadać tez, których prawdziwości Pani nie sprawdziła.

5. elizabeth

elizabeth Początkująca w BB

Witam.
    Renatta, dlaczego na prywatny. Chętnie dowiem się czegoś więcej na temat tej firmy. Interesuje mnie głównie pochodzenie tych produktów. Ponieważ jestem za kupowaniem naszych rodzimych polskich produktów, nie chińskich.

Poleć forum