reklama

Praca dyplomowa o karmieniu - zapraszam do wypelnienia ankiety

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez landri, 27 Listopad 2008.

1. landri

landri Początkująca w BB

Miłe mamy! Przygotowuję pracę dyplomową na temat karmienia piersią i karmienia butelką, a dokładniej o "terrorze laktacyjnym" i jego butelkowym odpowiedniku. Badam jakim naciskom ulegają mamy butelkowe i piersiowe, kto je stosuje i w jaki sposób to na nie wpływa. Będę bardzo wdzięczna za Wasza współpracę. Mamy niemowląt (do 6 mies.) zainteresowane udziałem w badaniu, proszę o kontakt na mail landri83[at]gazeta.pl lub o wpisanie swojego adresu mailowego w tym wątku.
    Z góry dziękuję!
    Anna - mama 3,5 miesięcznej córeczki

2. milena_woking

milena_woking Zaciekawiona BB

3. reklama
  4. monikan79

monikan79 Początkująca w BB

5. Justyna337

Justyna337 Fanka BB :)

Landri - ja mam corcie 8 miesięczną, nadal karmię piersią - i chetnie pomogę. daj znac czy Ci potrzeba:tak:

6. Camel84

Camel84 Fanka BB :)

7. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

marczencja85@wp.pl.jeżeli potrzebujesz to czekam na wiadomość.powiem tylko tyle że ja już nigdy nie powtórzę karmienia piersią:no:

8. kerna

kerna http://www.lauraziobro.pl

kerna1@interia.pl dużo przeszliśmy w okresie karmienia, mnóstwo cierpienia, le powtórze to przy drugim bobasku :tak:

9. anihira

anihira Kluskowa mama :)

anihira@o2.pl jeśli jeszcze potrzebujesz informacji to ja chętnie pomogę tylko mój mały ma już ponad 10 miesięcy i to trochę "nietypowy przypadek":-p

10. reklama
  11. margarita777

margarita777 Początkująca w BB

12. martuska83

martuska83 Początkująca w BB

Witam, jeśli to jeszcze aktualne to ja również chęnie pomogę. Ja karmię piersią 4-miesięcznego Maksia. A tak przy okazji swoją pracę magisterską broniłam gdy byłam w 9 miesiącu ciąży :-)
    Czekam na wiadomość marta_mak1@wp.pl

Poleć forum