reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca dyplomowa o karmieniu - zapraszam do wypelnienia ankiety

Dołączył(a)
27 Listopad 2008
Postów
1
Miłe mamy! Przygotowuję pracę dyplomową na temat karmienia piersią i karmienia butelką, a dokładniej o "terrorze laktacyjnym" i jego butelkowym odpowiedniku. Badam jakim naciskom ulegają mamy butelkowe i piersiowe, kto je stosuje i w jaki sposób to na nie wpływa. Będę bardzo wdzięczna za Wasza współpracę. Mamy niemowląt (do 6 mies.) zainteresowane udziałem w badaniu, proszę o kontakt na mail landri83[at]gazeta.pl lub o wpisanie swojego adresu mailowego w tym wątku.
Z góry dziękuję!
Anna - mama 3,5 miesięcznej córeczki
 
reklama
reklama
Miłe mamy! Przygotowuję pracę dyplomową na temat karmienia piersią i karmienia butelką, a dokładniej o "terrorze laktacyjnym" i jego butelkowym odpowiedniku. Badam jakim naciskom ulegają mamy butelkowe i piersiowe, kto je stosuje i w jaki sposób to na nie wpływa. Będę bardzo wdzięczna za Wasza współpracę. Mamy niemowląt (do 6 mies.) zainteresowane udziałem w badaniu, proszę o kontakt na mail landri83[at]gazeta.pl lub o wpisanie swojego adresu mailowego w tym wątku.
Z góry dziękuję!
Anna - mama 3,5 miesięcznej córeczki

Witam, jeśli to jeszcze aktualne to ja również chęnie pomogę. Ja karmię piersią 4-miesięcznego Maksia. A tak przy okazji swoją pracę magisterską broniłam gdy byłam w 9 miesiącu ciąży :-)
Czekam na wiadomość marta_mak1@wp.pl
 
Do góry