reklama

Praca jak marzenie

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Agnexx, 9 Sierpień 2005.

1. Agnexx

Agnexx Gość

Tyle się dzisiaj mówi o tym, że praca oprócz pieniędzy powinna przynosić satysfakcję. Jeśli tak, to czym byście się chciały zajmować?

Ja z uwagi na moją dokładność, chciałabym pracować jako analityk. Pracowałam już w dziale analiz i byłam bardzo zadowolona. :)

2. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Ja od dziecka marzyłam o medycynie albo prawie, ale rzeczywistośc niestety nie pozwala mi na to.
    No ale jestem ekspert w dziedzinie angielskiego i nie ukrywam że praca jako tłumacz była by dla mnie w sam raz.

3. reklama
  4. Agnexx

Agnexx Gość

Jus20sto - gdzie uczyłaś się angielskiego???

5. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

Angielski to w sumie znam od urodzenia bo połowa mojej rodziny gada po angielsku, no i do tego od pierwszej klasy w podstawówce i liceum a 2 lata temu byłam pół roku w Kanadzie i mogłam się sprawdzić.
    Teraz zastanawiam sie nad jakimś studium od września iśc.
    z Angielskim oczywiście.

6. Agnexx

Agnexx Gość

Jus20sto, zazdroszczę Ci tej znajomości języka... w moim przypadku jest to pięta achillesowa... :mad:

7. marianeczka

marianeczka persona non grata

a ja bym chciala pracowac jako copywriter. reklama mnie kreci :)
    a poza tym zamierzam dostac nobla w dziedzinie literatury :)

8. Agnexx

Agnexx Gość

Marianeczka - już coś piszesz, czy dopiero masz zamiar ??? :)

9. marianeczka

marianeczka persona non grata

o tym psssttt....

10. reklama
  11. pytia

pytia Fanka BB :)

A ja lubię swoją pracę - uczę w liceum języka polskiego. Ale mogłabym tez zajmować się krytyką literacką albo dziennikarstwem - gdybym mieszkała w większym mieście :)

12. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

a ja zamierzam zrobić doktorat z dziedziny ekonimii i wykładać na uczelni. Poki co pracuję w dziale marketingu.

Poleć forum