reklama

praca jako policjantka

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez kasia121, 27 Luty 2012.

1. kasia121

kasia121 Zaciekawiona BB

Witajcie!
    Chciałąbym byscie mi powiedzieli (jezeli wiecie i co wiecie) wszystko o pracy policjantki, tylko takiej początkującej. W tym roku koncze szkołe, liceum, i zastanawiam sie czy niewstapic do policji, zawsze chciałam zostac policjantka, ale teraz sie nad tym zastanawiam. Jak wyglada poczatkowa ppraca, i czy po przejsciu wszystkich zdanych egzaminow, trzeba koniecznie wyjezdzac na kurs ktory trwa pół roku??, czy mozna odbyc niedaleko domu ?? Ja myslałam o pracy za biurkiem, :))
    Pomozcie mi podjac własciwa decyzje, a najlepiej jakby jakas policjantka sie pdezwała domnie, i mogłabym porozmawiac z niz na ten temat

2. reklama
  3. karola_2907

karola_2907 W oczekiwaniu na cud.....

Na półroczny kurs musisz pojechać bez dwóch zdań... jeśli chodzi teraz o pracę w policji dla kobiet to zależy jaki masz charakter... na chwilę obecną wszyscy nowi trafiają do prewencji... czyli wszelkie interwencję itp obrabiasz... jeśli znasz jakieś techniki walki i dasz radę facetom to oki jeśli jesteś jak ja zbyt kobieca to wątpię....Moja siostra jest policjantką ale jak ona szła to od razu trafiła do drogówki teraz tego już nie ma ... a jak to mówią ... kobieta na drogę się nie nadaje gdyż po prostu nie jesteśmy w stanie walczyć z mężczyzną.

Mam w policji siostrę i męża więc w razie pytań pisz śmiało :)

Poleć forum