reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca online

reklama
Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv. FM to zdecydowanie nie Avon. Inaczej to wygląda. Trzeba dać sobie szanse poznać, a nie z góry oceniać. Pozdrawiam serdecznie :)
 
Hej z tej strony Klaudia 😊 Jestem szcześliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych córeczek: Marysia 3 latka i Lilianka 8,5 miesiąca. Będąc na drugim macierzyńskim szukałam jakiegoś zajęcia dla siebie. Dołączyłam do świetnego zespołu Kobiet gdzie znalazłam wsparcie, pomoc i motywacje. Dzięki temu mogę również się rozwijać w dążeniu do niezależności finansowej. Wiele zmieniło się w moim życiu od tej pory, szczególnie w sferze mojej własnej osoby. Szukam Mam, Kobiet, które chciałyby spróbować dołączyć do mojego zespołu i rozpocząć swoją przygodę z pracą online. Serdecznie zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu 💜
Proszę o więcej informacji pozdrawiam
 
reklama
Do góry