)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Praca przez agencje w Niemczech a ciąża

Dołączył(a)
26 Listopad 2018
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam, mam 19 lat ,2 tygodnie temu wyjechaliśmy z chłopakiem (23l.)do pracy do Niemiec przez agencję .Praca na sortowni przy ukladaniu palet ,skrzynek itp. Ogólnie praca fizyczna .Właśnie zrobiłam test i dowiedziałam się ze jestem w ciąży. Podpisaliśmy już umowę o prace i załatwiliśmy inne formalnolści z nią związane.Kolejnym problemem jest to ,że jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na siebie .Co robić? Gdzie szukać pomocy? Czy po takim krótkim czasie mogę liczyć na jakąś pomoc ze strony pracodawcy? Kiedy powiedzieć o ciąży w pracy? Jestem przerażona proszę o pomoc i rady:)
 
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry