reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca przez agencje w Niemczech a ciąża

Dołączył(a)
26 Listopad 2018
Postów
1
Witam, mam 19 lat ,2 tygodnie temu wyjechaliśmy z chłopakiem (23l.)do pracy do Niemiec przez agencję .Praca na sortowni przy ukladaniu palet ,skrzynek itp. Ogólnie praca fizyczna .Właśnie zrobiłam test i dowiedziałam się ze jestem w ciąży. Podpisaliśmy już umowę o prace i załatwiliśmy inne formalnolści z nią związane.Kolejnym problemem jest to ,że jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na siebie .Co robić? Gdzie szukać pomocy? Czy po takim krótkim czasie mogę liczyć na jakąś pomoc ze strony pracodawcy? Kiedy powiedzieć o ciąży w pracy? Jestem przerażona proszę o pomoc i rady:)
 
reklama
Do góry