reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

praca w ciązy

Witam. Jestem zatrudniona na umowę o prace na czas określony od 01.08.2008 do 31.07.2009. Tydzień temu dowiedziałam się że jestem w 6 tyg ciąży. Moja praca polega na 8 do 10 godzin pracy w ciągłym ruchu oraz przenoszeniu cięższych rzeczy. Po prostu szybko się mecze i mam zawroty głowy, mój lekarz chce mi dać zwolnienie lekarskie ponieważ w mojej firmie nie ma lekkiej pracy. Ja się trochę boję że rozwiążą ze mną umowę. Proszę o pomoc. Czy mogę iść już na zwolnienie?? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam OLA
 
reklama
witam kobietki mam pytanie gdyz jestem na zasilku macierzynskim ktory konczy mi sie 18 grudnia.czy po tej dacie moge sie jeszcze ubiegac o jakies swiadczenie?
 
Do góry