reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca w ciąży?

DareToBe

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2017
Postów
1 701
Zakładam nowy temat, bo bardzo mnie interesuje czy planujecie w czasie ciąży pracować? Ogólnie jak Wasze życie zmieni się (przynajmniej na najbliższe 9 miesięcy) dlatego że zaszłyście w ciążę?

No to zacznę ja :) Mojego starszego Synka, urodziłam będąc na studiach - nie przerywałam studiów (akurat tak się udało) tylko do 7 miesiąca chodziłam na zajęcia, a potem w wakacje urodziłam - no i miesiąc później już byłam z powrotem na studiach :D
Obecnie - oczywiście w miarę możliwości - mam w planie chodzić do pracy dokąd tylko będę w stanie. Jestem już po rozmowie z szefem, ponieważ musiał wiedzieć o ciąży, żeby maksymalnie ograniczyć szkodliwe warunki dla rozwijającego się dzidziusia - na razie wszystko udaje się zgodnie z planem :)
 
reklama
Czasami z tych naszych planów nic nie wychodzi. Ja zakładałam pracę prawie do końca w zwiazku z tym że jest to praca biurowa i niestresujaca. Jednak zycie zweryfikowalo moje plany trafilam na samym poczatku ciazy do szpitala i o powrocie do pracy nie bylo mowy
 
Ja w każdej ciąży (a teraz jestem w 5tej) zakładałam, że będę długo pracować i w każdej były jazdy od poczatku. Tylko w tych co poroniłam 5-6 tydzień to nie byłam na L4 bo nawet nie zdarzyłam. Teraz jestem na urlopie wychowawczym i jak zacznie serduszko bić to przerywam urlop i idę na L4 żeby mieć jakaś kase bo teraz nie mam nic.
 
U mnie nie ma możliwości pracy w ciaży- pracodawca nie chce ryzykować.
Musiałabym przejść kurs na inne stanowisko z egzaminem trwa to jakieś 6 miesięcy więc nie ma sensu.
 
Wczoraj ginekolog mi bardzo odradzała pracę, ale na razie udalo mi się być bez L4 :)
Szef nie widzi problemu w chodzeniu moim do pracy, narazie się to wszystko sprawdza :)
 
Ja nie wiem co robić.. Poszłabym na L4 na etacie... ale nie będę mogła dalej prowadzić działalności, a na tym mi zależy najbardziej.. Zobaczymy czas pokaże. Zamierzam pracować do kwietnia.

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie wiem co robić.. Poszłabym na L4 na etacie... ale nie będę mogła dalej prowadzić działalności, a na tym mi zależy najbardziej.. Zobaczymy czas pokaże. Zamierzam pracować do kwietnia.

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czy chce czy nie to do marca będę musiała.zobaczymy jeszcze co powie szefowa jak ja poinformuje.moze sama mi nie każe pracować:) hmm.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja czekam do wizyty w piatek, potem mam zamiar rozmawiac z szefowa. Jestem asystentka stomatologiczna, na szczescie nie siedze ciagle przy pacjencie ale kontakt z bakteriami na pewno mam. Mysle, ze bede chciała pracować maksymalnie do konca stycznia :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry