reklama

praca w domu - przez internet :)

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez czarna784, 12 Październik 2011.

1. czarna784

czarna784 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej,pisze bo jestem ciekawa czy ktoras z mamusiek zarabia pracujac w domu przez internet,nie ukrywam,ze podjelabym sie takiej pracy,ale wiem,ze na rynku jest wielu oszustow... moze ktoras z was by mogla cos polecic,kaska dodatkowa sie przyda,a młodej nie mam z kim zostawic zeby isc do normalnej pracy.Pozdrawiam.

2. ciężarówka :)

ciężarówka :) Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czarna784 pozwolisz, że dołączę się do Twojej prośby :)))

3. reklama
  4. czarna784

czarna784 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ależ prosze bardzo:) oczekujmy:p

5. aleks23

aleks23

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Znalazłem inny typ zarobku, czy to dobra opcja? ale chyba trzeba do tego prowadzić działalnosc
    podobno to darmowe oprogramowanie przeznaczone na silniki sklepów internetowych, które łączy je z hurtownią internetową meblenet.pl w zakładce na dole 'integracja sklepu z hurtownią'.
    Bez dodatkowych nakładów finansowych można wspomóc budżet, tylko nie wiem czy mam odwagę

6. Anastazja23

Anastazja23 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. agusia04

agusia04 Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
    z ubraniami dla dzieci.
    Link do: Q-ba Style | Facebook
    Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
    Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
    Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie

8. agusia04

agusia04 Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
    z ubraniami dla dzieci.
    Link do: Q-ba Style | Facebook
    Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
    Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
    Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie

Poleć forum