reklama

praca w domu - przez internet :)

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez czarna784, 12 Październik 2011.

1. czarna784

czarna784 Fanka BB :)

Hej,pisze bo jestem ciekawa czy ktoras z mamusiek zarabia pracujac w domu przez internet,nie ukrywam,ze podjelabym sie takiej pracy,ale wiem,ze na rynku jest wielu oszustow... moze ktoras z was by mogla cos polecic,kaska dodatkowa sie przyda,a młodej nie mam z kim zostawic zeby isc do normalnej pracy.Pozdrawiam.

2. ciężarówka :)

ciężarówka :) Fanka BB :)

czarna784 pozwolisz, że dołączę się do Twojej prośby :)))

3. reklama
  4. czarna784

czarna784 Fanka BB :)

ależ prosze bardzo:) oczekujmy:p

5. aleks23

aleks23 Początkująca w BB

Znalazłem inny typ zarobku, czy to dobra opcja? ale chyba trzeba do tego prowadzić działalnosc
    podobno to darmowe oprogramowanie przeznaczone na silniki sklepów internetowych, które łączy je z hurtownią internetową meblenet.pl w zakładce na dole 'integracja sklepu z hurtownią'.
    Bez dodatkowych nakładów finansowych można wspomóc budżet, tylko nie wiem czy mam odwagę

6. Anastazja23

Anastazja23 Zaciekawiona BB

7. agusia04

agusia04 Czerwcowa mama'08

Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
    z ubraniami dla dzieci.
    Link do: Q-ba Style | Facebook
    Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
    Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
    Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie

8. agusia04

agusia04 Czerwcowa mama'08

Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
    z ubraniami dla dzieci.
    Link do: Q-ba Style | Facebook
    Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
    Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
    Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie

Poleć forum