reklama

Praca w domu

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez kasiula matula, 9 Luty 2006.

1. Dziewczyny mam pytanie dotyczące tzw pracy chałupniczej
    czy ktoś z was ma jakiś namiary na taką uczciwą prace w domciu???

Próbowałam kiedyś z ogłoszenia z gazety ale oczywiście przesłałam pieniążki na niby materiały i mnie olalai.
    Jeśli wiecie o jakiejś uczciwej firmie dajcie znać :)

2. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Też już się ogłaszałam w tym wątku, ale niestety żadne konkretne oferty się nie pojawiły...

3. reklama
  4. taak??
    rozumiem a dotej pory nie znalazłaś nic ciekawego???
    no trudno taka praca to chyba rzeczywiście tylko wymysł oszustów ktorzy to na nas chałupniczo zarabiaja kase ;D

5. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Wiesz...różnie to bywa, czasem jak już się coś znajdzie i już, już się cieszysz, że nie trafiłaś na oszustów, to okazuje się, że są problemy z wypłatą, albo orzekną, że cała partia towaru jest do dupy i że ci nie zapłacą...Czy to nie dziwne, że jakoś nikt nie słyszał o kimś, kto na tym interesie wyszedł na swoje?

6. szyki

szyki Początkująca w BB

Mam do zaoferowania prace chałupnicze i prace, którą można wykonywać za pomocą Internetu. Możliwość zarobku 300-1000 zł w zależności od zaangażowania. Praca na umowę zlecenie. Minimalny wkład własny, zwracany podczas pierwszej kwoty wynagrodzenia.
    Po więcej informacji proszę o mail na adres : chalupnictwo@epf.pl

7. elunka0707

elunka0707 Początkująca w BB

witajcie jestem tu po raz pierwszy niebardzo się jeszcze odnajduję :szok::-) Mam 5-cio letniego synka mieszkam wiele razy szukałam pracy w domu tyle jest ofert a jak narazie to tylko koszty ktoś powinien zająć się tymi oszustami. Praca w domu to dla mnie jedyne wyjscie jak i dla wielu innych matek dlaczego nikt nie pomyśli o nas. a tak wogóle zagląda tu ktoś ?

8. bumtarar

bumtarar Zaciekawiona BB

Możesz dogadać sie z jakims sklepem w okolicy np. z zabawkami i wystawiać ich rzeczy np. na Allegro.

9. BEATA0601

BEATA0601 Początkująca w BB

Korzyści użytkownika:
    Płatne e-Maile: 25-75gr
    Płatne linki: 10-20gr
    Konkursowe kliki: co 40 klików 1zł
    Płatne promowanie strony: 10zł / 1000 wejść
    Płatne zapisy: 20-40zł
    Za poleconego: 5zł
    Za zapis: 7,5zł
    Wypłata: 250zł (15c
    nie wiem co tu jeszcze napisac zapiszcie sie z tego linku.z gory dziekuje.nie ukrywam bedy miała z tego koysc.a zapomnaialam dodac :-)sa wyplacalni i łatwo zarobic troche a nawet wiecej niz troche. :)
    BitMails.info - reklama internetowa na miar

10. reklama
  11. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

ale bzdury :/

12. ewula132

ewula132 Początkująca w BB

Ja też mam malutka dziecinkę i od dłuższego czasu szukam pracy, którą mogłabym wykonywać w domu. Stwierdzam, że grasują tu sami oszuści i nic pewnego nie ma! Bawię się tylko w klikanie linków i czytanie mailów. Co prawda zarabia się tam grosze ale może kiedyś w końcu uda się uzbierać te magiczne 30zł, które jest granicą do przelania na konto. Dajcie znać jeśli któraś z was się też w to bawi! Dodam, że przez 6 dni uzbierałam dopiero lub aż 5,67 zł
    W razie co wklejam link, który skieruje was na tą stronkę.
    Polskie Centrum Reklamy - Tania Reklama w internecie
    Pozdrawiam wszystkie mamy!!

Poleć forum