reklama

Praca zdalna

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez gusia260, 16 Styczeń 2015.

1. gusia260

gusia260 Fanka BB :)

Wiem jak jest ciężko o prace jak się ma dziecko w domu to może któraś z dziewczyn byłaby zainteresowana pracą moderatorki, takie znalazłam ogłoszenie i wydaje mi się atrakcyjne nie będę wklejać linku żeby to nie wyglądało na reklamę ale zacytuje treść:

Zagraniczna firma poszukuje doświadczonych Pań na stanowisko "Moderator portalu". Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odpisywanie na wiadomości o charakterze erotycznym. Możesz u nas zarobić nawet 3600zł miesięcznie w zależności od indywidualnych zdolności i szybkości pisania. Jeśli jesteś zainteresowana, odpowiedź na niniejsze ogłoszenie. kontakt na czeskiportal@gmail.com

Może któreś pomogę z pracą to bym się ucieszyła bardzo:) Pozdrawiam

2. agnieszka888

agnieszka888 Zaciekawiona BB

Ja tam wolę dorabiać w weekendy jako hostessa dopóki nie znajdę pracy. Stawki za godzinę są wysokie, a praca nie jest ciężka. Jakby któraś z Was dziewczyny była zainteresowana takim zatrudnieniem można zgłosić się do agencji hostess i modelek Link do: Agencja Hostess i Modelek, hostessy Polska, Warszawa - Individual oni mają dużo zleceń, można pracować na różnego rodzaju eventach, konferencjach, a nawet przy pokazach mody.

3. reklama
  4. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Taka praca? Nie, zdecydowanie nie.

Poleć forum