reklama

Pracownia Działań Kreatywnych "Z PUSTYNI" w Białymstoku

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez Neti_, 19 Styczeń 2013.

 1. Neti_

  Neti_ Początkująca w BB

  Pracownia Działań Kreatywnych „Z pustyni” zajmuje się m.in. pozaszkolną działalnością edukacyjną i artystyczną w zakresie rozwijania talentów, zainteresowań, umiejętności i kreatywnego spędzania czasu wolnego.

  Naszym celem jest aktywne wspieranie rozwoju dzieci, tak aby przebiegał radośnie i harmonijnie. Z tą myślą opracowaliśmy ofertę różnorodnych zajęć artystycznych i adaptacyjnych nastawionych na rozwijanie u dzieci zdolności ruchowo-muzycznych, manualnych i sensorycznych. Pragniemy wspierać je w rozwijaniu samoświadomości, samoakceptacji i budowaniu własnej przestrzeni. Uczyć zasad współdziałania w grupie ale przede wszystkim dostarczać wiele radości i zabawy.
  Na warsztatach mali twórcy uczą się rozwijać własną kreatywność. Próbują swoich sił jako architekci, projektanci, konstruktorzy, urbaniści, stają się małymi artystami, poetami, inżynierami. Mają szansę w zabawny i prosty sposób poznać tajniki sztuki.

  Pracownia oferuje także warsztaty dla rodziców, wychowawców i pedagogów. Celem zajęć jest m.in. rozwijanie potencjału twórczego oraz odkrywanie i poszukiwanie inspiracji do pracy z dziećmi i młodzieżą
  Podejmujemy także współpracę z placówkami oświatowymi (przedszkola, szkoły, ośrodki wychowawcze, domy opieki itp.), dojeżdżamy na miejsce z materiałami - prowadzimy zajęcia artystyczne, kreatywne, organizujemy lekcje pokazowe oraz zielone szkoły, zimowiska i półkolonie z autorskim programem wychowawczym.
  Istnieje możliwość dostosowania oferty warsztatowej i cennika do indywidualnych potrzeb klienta.

  POLECAM!
   

  Załączniki:

 2. reklama

Poleć forum